Úvod Quanta BLACK Logitech G uvádza nové herné slúchadlá PRO X s technológiou Lightspeed

Logitech G uvádza nové herné slúchadlá PRO X s technológiou Lightspeed

133
lightspeed

Logitech G ponúka oceňovaný hráčsky headset PRO X navrhnutý s pomocou najlepších svetových profesionálnych e-športovcov v bezdrôtovej Lightspeed verzii  

Slúchadlá Logitech G PRO X Lightspeed pridávajú k predchádzajúcemu oceňovanému modelu PRO X, vytvorenému podľa náročných požiadaviek špičkových profesionálnych e-športovcov unikátnu  bezdrôtovú technológiu Lightspeed.

Tieto slúchadlá, vytvorené na základe obľúbených herných slúchadiel PRO X, vynikajú kvalitou použitých materiálov, pokročilou komunikáciou, precíznym zvukom, viac než 20-hodinovou výdržou batérie a hlavne bezdrôtovým pripojením pomocou 2,4 GHz technológie Lightspeed s dosahom až 12 metrov.

Nové slúchadlá majú ľahkú konštrukciu s pohodlným polstrovaním z pamäťovej peny a sú tiež vybavené pokročilým softvérom Blue VO!CE, vďaka ktorému dosahujú dobrú zrozumiteľnosť hlasu a vysoko kvalitnú komunikáciu pri hraní alebo streamovaní. Okrem toho sa môžu pochváliť akustickými meničmi PRO-G s priemerom 50 mm s čistým profesionálnym zvukom a priestorovým zvukom DTS 7.1 pre lepšiu orientáciu v hernom prostredí.

Bezdrôtový hráčsky headset Logitech G PRO X Lightspeed by mal byť k dispozícii už v týchto dňoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 eur