Úvod Quanta SMART Marshall Uxbridge Voice prichádza aj podporou asistentov

Marshall Uxbridge Voice prichádza aj podporou asistentov

25

Nový kompaktný reproduktor (128 x 168 x 123 mm) Uxbridge Voie prináša podľa  výrobcu naozaj mohutný zvukový prejav v rozumnom balení a s typickým podpisom značky Marshall.

Novinkou je podpora asistenta spoločnosti Amazon – Alexa. Marshall Uxbridge Voice sa tak môže pochváliť opäť väčším množstvom spôsobov, ktorými sa dokáže pripojiť a umožní vychutnať si hudbu. Počúvať tak môžete presne to, čo chcete a navyše – bez kompromisov. Vďaka Alexe na to už dokonca ani nebudete potrebovať ruky, postačí vám hlas.

Uxbridge Voice je navrhnuté tak, aby dokázalo vytvoriť naozaj ohromujúci zvuk aj napriek kompaktnému telu. Vyspelé komponenty prispievajú k reprodukcií výrazných vysokých tónov ale aj presných a úderných nízkych tónov v neuveriteľne vyváženom podaní hudby, ako to dokáže iba Marshall. Majitelia tak môžu považovať tento malý reproduktor za svoju vstupenku do zázemia tvorby akejkoľvek pesničky na tejto planéte. Vďaka Alexe majú navyše takmer neobmedzený prístup k akejkoľvek hudbe z celého sveta. Potrebujete sa pripojiť? Na výber je Bluetooth, Airplay 2 a Spotify connect.

Pomocou systému Amazon Echo si dokážete vytvoriť hudobný ekosystém v celom byte, či dome a okrem reproduktorov podporujúcich Alexu môžete použiť aj iné reproduktory s podporou Airplay 2.

Budete si tak môcť vychutnať inú skladbu v každej miestnosti alebo vytvoriť jednotný zážitok z počúvania v celom dome. Pre začiatok vám postačí jeden reproduktor, ostatné môžete pripojiť kedykoľvek neskôr. Reproduktory Marshall Voice dokážu inteligentné rozpoznávať váš hlas aj z diaľky a potlačiť zvuk tak, že aj napriek hlasnej hudbe vás bude Alexa počuť jasne a zrozumiteľne.

Z hľadiska dostupnosti to bude zložitejšie. Najprv dorazia systémy s podporou Amazon Alexa (8. apríl), neskôr Tencent Xiaowei (4. mája) a ako posledný pribudne Marshall Voice s podporou Google Assistant, ktorý sa na trh dostane až 11. júna 2020. Odporúčaná maloobchodná cena predstavuje 199 EUR.