Úvod Mobily Motorola One Vision a One Action dostali aktualizáciu na Android 10

Motorola One Vision a One Action dostali aktualizáciu na Android 10

24

Dvojica modelov z aktuálnej ponuky značky Motorola dostala dôležitú aktualizáciu. Oba smartfóny sú na našom trhu už niekoľko mesiacov, no najnovšieho Androidu sa dočkali až teraz. Dobrá správa pre všetkých majiteľov One Vision a One Action – aktualizácia je k dispozícii na stiahnutie už od 10. februára.

Nová verzia operačného systému Android 10 prináša viacero vylepšení, napríklad podpora tmavého režimu na systémovej úrovni a v aplikáciách Google či vylepšené ovládanie systému gestami. Nechýba ani rozšírená kontrola súkromia a zvýšenie zabezpečenia pri používaní telefónu. Ak nepatríte k tým, ktorí odomykajú smartfón každé dve minúty, potešia vás inteligentnejšie notifikácie s rozšírenými možnosťami pre rýchlu odpoveď.

Aktualizácia pre Motorola One Vision má označenie QSA30.62-24 s bezpečnostnou aktualizáciou z 1.Januára 2020. Aktualizácia pre Motorola One Action má označenie QSB30.62-17 s bezpečnostnou aktualizáciou z 1.Decembra 2019.

TEST: Motorola One Action má akčnú kameru a skvelú cenu

Veľkosť aktualizácie je 750MB a je dostupná na všetkých zariadeniach z oficiálnej slovenskej a českej distribúcie. V prípade ak zariadenie aktualizáciu neponúka, Motorola odporúča opakovať kontrolu dostupnosti aktualizácií s vloženou SIM kartou akéhokoľvek slovenského a českého mobilného operátora.