Úvod Quanta BLACK Nový Hi-fi systém Panasonic umožňuje streaming, no ozvučí aj televízor

Nový Hi-fi systém Panasonic umožňuje streaming, no ozvučí aj televízor

229

Štýlové micro-HiFi značky Panasonic zapadne v každej domácnosti, vďaka nerušivému vzhľadu a kompaktným rozmerom ho ľahko ukryjete či už do knižnice alebo v televíznom stolíku.

Kompaktný HiFi systém Panasonic SC-DM504 s rozmermi 40 x 12,7 x 21,9 centimetra vo svojich útrobách ukrýva pre každého niečo. Na ráno DAB + / FM rádio, popoludní  streamovacie služby a večer zosilní zvuk vášho televízora.

Obľúbená hudba zo smartfónu alebo tabletu si nájde cestu do hudobného systému pomocou technológie Bluetooth. Bluetooth Re-Master sa stará o optimalizáciu zvuku. DM504 je navyše vybavený CD prehrávačom a prehráva USB hudbu z USB pamäte.

Vstup AUX je k dispozícii pre prehrávače hudby bez streamovania a stereo systém môže byť tiež pripojený k televízoru prostredníctvom optického vstupu.

Čítajte viac: CES 2020 – Creative ukázal nové špičkové soundbary SXFI Carrier

Podľa nepísaných pravidiel hi-fi má model DM504 drevenú konštrukciu spodnej časti, ktorá minimalizuje vibrácie a dozvuky. Zároveň vytvára dokonalý podklad aj pre prirodzený zvuk s výkonom 40 W (RMS). Plne digitálny zosilňovač LincsD-Amp sa stará o čistý zvuk. O jeho reprodukciu zase dva 8 cm širokopásmové reproduktory a dve basreflexové trubice. Aby sa zvuk prispôsobil najmä vašim vlastným preferenciám, SC-DM504 má sedem nastavení ekvalizéra ako napríklad Heavy, Clear alebo Vocal.

Dodávané diaľkové ovládanie umožňuje pohodlné ovládanie všetkých funkcií, no aj tí, ktorí uprednostňujú ručné ovládanie svojho zariadenia, nájdu všetky ovládacie prvky a prehrávač diskov CD zabudovaný v strede mriežky na prednej strane zariadenia. Novinka od Panasonicu príde na naše trhy už v najbližších týždňoch za cenu 249 EUR.