Úvod Osobná hygiena Na zubné kefky od Philips môžete teraz získať cashback až 40 EUR

Na zubné kefky od Philips môžete teraz získať cashback až 40 EUR

42

Sonické elektrické zubné kefky od Philips patria medzi najobľúbenejšie na našom trhu a do konca marca budúceho roku môžete pri ich nákupe ušetriť. V cashback akcii sa nachádza široká ponuka kefiek Sonicare.

Vybrať si môžete spomedzi 21 modelov, pričom v ponuke sú aj ústne sprchy. Cashback v hodnote 40 EUR sa celkom prirodzene týka tých najdrahších modelov série DiamondClean Smart. Na vrchu ponuky stojí model HX9954/57 s tlakovým senzorom, smart aplikáciou a bluetooth pripojením. A s cenou 319 EUR, takže cashback 40 EUR nevyzerá opticky až tak dobre, no napríklad HX9924/07 s rovnakými technológiami a jednoduchším príslušenstvom vás vyjde s cashbackom na 222 EUR.

Pri rodine kefiek ProtectiveClean očakávajte cashback 20 EUR. To znamená, že za model HX6859/29 zaplatíte bez jedného centa rovnú stovečku a to nie je také zlé za kefku so zabudovaným tlakovým senzorom, ktorý vás upozorní, ak budete na kefku priveľmi tlačiť, indikáciou opotrebenia hlavice, cestovným puzdrom a kompaktnou nabíjacou základňou.

Za nákup najlacnejších modelov v ponuke a ústnych spŕch AirFloss vám Philips vráti 10 EUR a tak sa ich kúpa oplatí aspoň o čosi viac. Kompletnú ponuku kefiek, ktorých sa cashback týka nájdete na stránke Philips. Po nákupe sa stačí zaregistrovať a vyplniť formulár na stránke Philips, ktorý vám do 30 dní vráti časť ceny na účet.