Úvod Quanta WHITE Nové kontaktné grily Bosch 3v1

Nové kontaktné grily Bosch 3v1

134

Delikátne pokrmy jednoducho, zdravo a za okamih

Zdravá kuchyňa môže byť aj chutná aj štýlová. Nové kontaktné grily Bosch ponúkajú tri polohy grilovania, perfektný výkon, jednoduchú obsluhu a premyslený dizajn. Kontaktný gril, stolný gril na dokonalé barbecue alebo spodný a horný ohrev v pozícii na pečenie, gratinovanie či ohrievanie?

Bosch TCG4215
Bosch TCG4215

Nové kontaktné grily značky Bosch spájajú tri spotrebiče do jedného praktického pomocníka a ponúkajú prakticky neobmedzené možnosti, či už dostanete chuť na šťavnaté steaky, chutné hamburgery, chrumkavé a do zlatista opečené špízy, hrianky, sendviče alebo taliansku focacciu či panini.

Bosch TCG4215
Bosch TCG4215

Plynule nastaviteľný termostat uľahčuje voľbu ideálnej teploty pre každý pokrm a extra silný príkon 2 000 W zaručuje mimoriadne rýchly ohrev a konzistentný tepelný výkon. Naklonené grilovacie dosky s odtokovým kanálikom umožňujú grilovať s nízkym obsahom tuku pre zdravšie varenie. A ani z následného umývania už nie je potrebné mať žiadne obavy. Vyberateľné hliníkové grilovacie dosky s nepriľnavým povrchom aj dve odkvapkávacie misky je možné umývať jednoducho v umývačke riadu.

Bosch TCG4215
Bosch TCG4215

Model TCG4215 v čierno-striebornom prevedení navyše umožňuje nezávisle upravovať teplotu pre každú dosku zvlášť. Jeho grilovacie dosky z liateho hliníka sú obojstranné, dá sa vybrať buď hladký, alebo prelamovaný povrch. Tento model má tiež k dispozícii hliníkový pekáčik, ktorý otvára nové možnosti prípravy gratinovaných a šťavnatých pokrmov.