Úvod Quanta WHITE Samsung Jet je špičkový bezdrôtový vysávač, ktorý sa vyčistí sám

Samsung Jet je špičkový bezdrôtový vysávač, ktorý sa vyčistí sám

163

Samsung predstavil špičkový bezdrôtový vysávač Samsung Jet  a Clean Station, prvé zariadenie na likvidáciu odpadu, ktoré automaticky vyprázdňuje nádobu na odpad vysávača .

Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavila novú zostavu bezšnúrového vysávača Samsung Jet spolu s kompatibilným zariadením Clean Station, ktoré dokáže poskytnúť dokonalé riešenie vystávania pre domácnosti. Nový Samsung Jet je veľmi jednoduchý na používanie a dokáže generovať až 200 W (150 W pre Samsung Jet Light) sacieho výkonu.

Schopnosti nového Samsungu Jet má na svedomí Digital Invertor Motor a systém Jet Cyclone. Digitálny invertorový motor obsahuje ultrazvukom zváraný kryt a difúzor, ktoré optimalizujú prúdenie vzduchu. Umožňuje novinke udržiavať vysokú úroveň energetickej účinnosti potrebnú na to, aby mohol byť vysoký sací výkon. Okrem toho systém Jet Cyclone pozostáva z deviatich samostatných cyklónov, každý s 3-cestnými vstupmi pre väčší objem vzduchu, aby sa minimalizovala strata sacieho výkonu a zároveň bezpečne zachytávali častice jemného prachu, ktoré sa nasávajú do vysávača.

Užívatelia sa môžu tešiť aj na dlhšiu dobu čistenia vďaka vysokokapacitnej batérii Samsung Jet. Vydrží s ňou vysávať plným výkonom až hodinu. A keďže batériu je možné ľahko vybrať a vymeniť za náhradnú, zákazníci sú schopní v prípade potreby čistiť až dve hodiny v podstate s minimálnym prerušením.

Samsung Jet má vo výbave veľké množstvo vysoko účinných motorizovaných kefiek, ktoré ponúkajú rôzne formy čistenia prispôsobené životným potrebám spotrebiteľov, návykom na čistenie a typom podlahy.

Špičkový 5-vrstvový filtračný systém HEPA spoločnosti Samsung Jet a vysoko výkonný filter, ktorý bol overený a certifikovaný nadáciou British Allergy Foundation (BAF), zachytáva až 99,999 prachových častíc a alergénov, ktoré by za normálnych okolností unikli späť do vzduchu. Umývateľná nádoba vysávača Samsung Jet a jednoducho odnímateľná kefa sú rovnako kľúčovými prvkami hygienickej a pohodlnej údržby, pretože sa dajú dokonalo vyčistiť bez problémov.

Takmer bezdotykové čistenie

Zariadenie Clean Station  predstavuje inovatívne riešenie na odstraňovanie prachu, ktoré automaticky vyprázdňuje nádobu na odpad a poskytuje používateľom jednoduchší spôsob starostlivosti o ich Samsung Jet. Čistiaca stanica obsahuje vysoko pokročilý systém filtrácie prachu, ktorý je priamym riešením inak ťažko kontrolovateľného úniku prachu pri čistení odpadovej nádoby.

Pre automatické vyprázdnenie odpadovej nádoby odteraz stačí jej umiestnenie na hornú časť stanice Clean Station. Tá ma samozrejme rovnako dokonalú ochranu proti prachu pri vyprázdňovaní odpadovej nádoby. Jeho vzduchotesná konštrukcia zabraňuje 400krát vyšším emisiám prachu ako konvenčné systému. Má taktiež svoj vlastný 5-vrstvový filtračný systém HEPA, ktorý zachytáva 99,999% 3 častíc jemného prachu, ktorý by inak mohol opäť uniknúť do miestnosti.

Clean Station je dokonca vybavený technológiou Air Pulse Technology, ktorá pulzuje vzduchom v nádobe pre jej lepšie vyčistenie. Prach a odpad sa následne zhromažďuje vo vreckách typu micro-bag, ktoré stačí vymeniť každé dva až tri mesiace.

Samotný vysávač váži iba 1,66 kg, pričom jednoduchší systém Jet Light  váži iba 1,48 kg a sú tak približne o 12, respektíve 21 percent ľahšie ako konvenčné vysávače. Obe novinky spoločnosti Samsung uvedú najprv na trh v juhovýchodnej Ázii (ešte počas marca), neskôr budú nasledovať jednotlivé krajiny USA, Európy, Číny a ďalších. Ceny zatiaľ nie sú známe.