Úvod Menšie kuchynské spotrebiče a roboty Nový kávovar Siemens EQ.500 prináša intuitívnejšie ovládanie

Nový kávovar Siemens EQ.500 prináša intuitívnejšie ovládanie

173

Každá káva má svoju špecifickú chuť rovnako ako každý z nás má svoju špecifickú dennú rutinu. Nech už ide o cappuccino či latte macchiato, displej novinky EQ.500 s označením coffeeSelect vám vždy pomôže vybrať tú správnu chuť pre váš deň, či náladu.

Všetky dostupné možnosti si môžete pohodlne zvoliť dotykom na novom farebnom displeji, systém EQ.500 však ponúka ešte viac. Funkcia oneTouch DoubleCup je ako stvorená pre návštevy – či máte chuť na silné espresso alebo krémové cappuccino, stlačením jediného tlačidla pripraví EQ.500 dve šálky vybranej kávy naraz.

Okrem samotnej kávy sa EQ.500 zameriava aj na najdôležitejšie ochutenia horúceho nápoja. Príprava perfektnej mliečnej peny je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

Či už je integrovaná nádoba na mlieko alebo samostatný stroj na penu z mlieka, funkcia autoMilk Clean, plne automatický systém čistenia parou zabezpečuje optimálnu hygienu po každom nápoji a zabraňuje tvorbe zvyškov mlieka. Bez ohľadu na to, koľko káv denne pripravíte, nemusíte si tak robiť starosti dokonca ani s následným čistením kávovaru spotrebiča.

Okrem hygieny sa v Siemense zamerali aj na kvalitu samotnej mliečnej peny pre dokonalé vychutnanie cappuccina alebo café latte. Systém iAroma navyše zaručuje najlepšiu možnú kvalitu kávy s perfektnou chuťou vďaka optimálnej príprave.

Model TP507DX4 je možné jednoducho ovládať aj pomocou aplikácie Home Connect prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Užívateľ si vie napríklad upraviť zoznam kávových nápojov a tam presne definovať niekoľko požiadaviek na nápoje s individuálnymi preferenciami chuti ako je sila kávy, teplota a množstvo kávy v šálke. Novinka stojí približne 900 eur.