Úvod Chladničky a mrazničky Nudí ťa tvoja chladnička? Zabudni na magnetky a rovno jej vymeň dvere

Nudí ťa tvoja chladnička? Zabudni na magnetky a rovno jej vymeň dvere

557

Spoločnosť BOSCH predstavila Vario Style, svetovo prvú kombinovanú chladničku, s vymeniteľnými prednými dverami s 24 farebnými variáciami už v roku 2017. V budúcom roku sa dočkáme ďalších farebných variácií no najmä fotoprintov, ktoré dajú personalizácii kuchyne celkom nový rozmer.

Už to nebude len o červenej farbe spotrebičov, či novej farbe dvierok kuchynskej linky. S nimi si môžete urobiť radosť kedykoľvek, s dverami na chladničke to zatiaľ tak jednoduché nebolo. Unikátna séria chladničiek Vario Style presvedčila mnohých zákazníkov a pozbierala aj zopár dôležitých dizajnových ocenení. Teraz sa pridajú aj oku lahodiace dizajny vytvorené z fotografií.

Povrchy dvierok sa dajú rýchlo vymieňať vďaka šikovnému systému háčikov a magnetov, takže meniť dizajn chladničky je možné doslova podľa aktuálnej nálady a bez použitia nástrojov. Predný kryt stačí potiahnuť smerom k sebe, vysunúť ho smerom hore z držiakov a vložiť nový kryt s novým dizajnom.

O nové dizajny sa postarala Simone Hutsch, grafická dizajnérka a fotografka, ktorá často používa opakujúce sa vzory a textúry mestského prostredia a architektúry v kombinácii s výraznými pastelovými farbami v pozadí.

Zdroj: TS Bosch, cnet.com