Úvod O nás

O nás

Quanta magazín – kto sme

Za projektom Quanta magazín (Quanta.sk) stoja profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami s písaním článkov o technike, nových technológiách a najnovších technologických trendoch, ako aj s testovaním nových produktov.

Založili ho:

Martin Domček: Vyše 15 rokov ako interný redaktor najčítanejšieho týždenníku na Slovensku Plus 7 dni  písal o nových technológiách, počítačoch, čiernej a bielej technike, vrátane testovania produktov a zároveň mal na starosti natívne reklamné kampane. Externe zároveň aj pre ďalšie časopisy a online magazíny, napríklad Zázračný svet, Brejk/Break, Geo alebo kry-sa.sk

Andrej Ježo: Počítačom sa venuje od roku 1993, od roku 2003 ho však zamestnávajú najmä motoristické médiá. Píše skôr pre radosť z písania, technológie však jeho životu dominujú, či už v počítačoch, rôznych smart-zariadeniach alebo dnes už aj vozidlách.

Ján Michálek: IT a počítačom sa začal venovať v roku 1999, skúsenosti nabral počas dlhého pôsobenia v printových IT médiách. V súčasnosti sa venuje aj vlastnému projektu PCNews.sk, kde publikuje recenzie z oblasti hardvéru a periférií, nepohrdne však ani spotrebnou elektronikou.

Quanta magazín – o čom chceme písať

Quanta magazín sa bude viac zameriavať na prinášanie nových a aj pre laikov zrozumiteľných informácií o trendoch a produktoch týkajúcich sa smart domácností, bielej techniky (práčky, chladničky, klimatizácie, kuchynské vybavenie etc.) a čiernej techniky – opäť však s dôrazom skôr na vybavenie domácností (televízory, ozvučenie, soundbary), iba okrajovo sa budeme venovať počítačom, notebookom a mobilom.

V tom vidíme hlavné špecifikum a odlišnosť Quanta magazínu od podobných projektov, ktoré sú buď príliš širokospektrálne,  alebo zamerané na počítačovú techniku a publikum, ktoré je špecificky orientované.

Quanta magazín – čo vám vieme ponúknuť

  • Okrem priamej reklamy formou bannerov vám vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme ponúknuť špecificky natívnou formou spracované kvalitné články o vašich službách a produktoch.
  • Vieme spraviť reportáže, popisujúce čitateľsky atraktívnou formou nové technológie a zaujímavé technologické postupy.
  • Dokážeme priamo vo vašich priestoroch na základe vzájomnej dohody spraviť videá a umiestniť ich na našom webe, Instagrame, facebookovej a Twitter stránke.
  • Vieme informovať o vybraných produktoch nielen formou informačných článkov a otestovať ich, prípadne predstaviť formou videorecenzie.

Quanta magazín – kontakt

Martin Domček: domcek@quanta.sk

Ján Michálek: michalek@quanta.sk

Andrej Ježo: jezo@quanta.sk, mobil: +421 950 591 531

Reklama a marketing: marketing@quanta.sk