Úvod Počítače Odyssey League vyzýva výnimočných hráčov

Odyssey League vyzýva výnimočných hráčov

65
Samsung Odyssey G9
Samsung Odyssey G9

Súťažiť sa bude o 25-tisíc EUR a samozrejme nové herné monitory Samsung

Turnaj, nazvaný podľa značky monitorov Odyssey League, je otvorený najlepším európskym hráčom PUBG. Hráči, ktorí spĺňajú prísne kritériá na výkon zodpovedajúci kvalite Odyssey a chcú to dokázať verejne, dostanú šancu vyhrať niektorú z cien v celkovej hodnote 25-tisíc eur.

Rad herných monitorov Odyssey bol predstavený v januári 2020 na veľtrhu CES s modelmi G7 a G9, a teraz prichádza s cenovo najdostupnejším typom G5. Je určený pre náročných hráčov a má vynikajúce parametre – bleskovú odozvu 1 ms, špičkovú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz, technológiu AMD FreeSync Premium a znamenitý VA panel s rozlíšením QHD čiže 2560 x 1440 bodov. Veľkou prednosťou je aj moderná zakrivená konštrukcia 1000R, originálne riešenie Samsungu. Je dokázané, že zakrivený monitor znamená menšiu námahu pre oči, zvyšuje koncentráciu a skracuje oneskorenia v reakciách.

Samsung Odyssey League
Samsung Odyssey League

Registrácie na turnaj sa spustili minulý týždeň, v rámci programu prebehnú národné kvalifikácie aj vyraďovacie kolá v 12 európskych regiónoch. Táto fáza prebehne od 12. septembra do 29. Novembra (pre Slovensko platí termín 26-29.október, vyraďovacie kolo zase 13.november), pričom víťazný tím národného CZ/SK kola vyhrá 4x 27″ monitor Samsung Odyssey G7. Najlepší hráči z každého regiónu potom postúpia do celoeurópskeho finále, ktoré sa bude konať 5. – 6. decembra.

Všetkých 12 národných kôl sa bude naživo prenášať na streamingovej platforme Twitch za účasti miestnych e-športovcov, ku ktorým patrí napríklad hviezda PUBG Dana Dima Gard teda DanucD. Celoeurópske finále sa bude prenášať vo veľkom štýle priamo zo štúdia Odyssey League Esports v Berlíne.