Úvod Mobily OnePlus Concept One: Očakávaný smartfón, o ktorom nikto nič poriadne nevie, bude...

OnePlus Concept One: Očakávaný smartfón, o ktorom nikto nič poriadne nevie, bude o pár dní predstavený v Las Vegas

46
OnePlus
OnePlus Concept One bude predstavený začiatkom budúceho roku.

OnePlus predstaví Concept One počas veľtrhu CES ako súčasť osláv svojho 6. výročia. Vraj to bude revolučný smartfón

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti OnePlus Pete Lau oficiálne oznámil, že pri príležitosti šiesteho výročia svojho založenia, spoločnosť na veľtrhu CES 2020 predstaví svoj zásadný koncept smartfónu, nazvaný príznačne Concept One.

Aktuálne spoločnosť OnePlus vyrába spolu 13 špičkových smartfónov. Pôvodne chcela založiť svoj imidž na sprístupňovaní technológií high-endu v smartfónoch strednej triedy.  To sa jej čiastočne darí najmä pokiaľ ide o progresívne technológie, cena jej vlajkových modelov však postupne stúpa.

Napríklad cena jej vlajkovej lode 7 Pro sa dostala v najvyššej konfigurácii už cez hranicu 700 eur. Na druhú stranu – máte v ňom RAM s bezkonkurenčnými 12 GB, má 256 GB užívateľskwj pamäte, špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 855 a aby sme nezabudli – s týmto modelom OnePlus uviedla prvý QHD+AMOLED displej na svete s obnovovacou frekvenciou 90 Hz.

Čítajte viac: 

Xiaomi Mi MIX Alpha – špičkový smartfón s neskutočným dizajnom a foťákom s rozlíšením 108 Mpix!

OnePlus patrí k technologickým inovátorom a aj vzhľadom na vyššie uvedené parametre modelu OnEPLus 7 Pro je jasné, prečo je telefón, o ktorom táto spoločnosť vyhlási, že bude „revolučným“ očakávaný naozaj netrpezlivo. Materská firma zatiaľ o ňom nechce prezradiť nič a neobjavili sa ani žiadne hodnoverné úniky informácií. Jediné, čo v súvislosti s ním spomína, je „vízia nových technológii v spojení s alternatívnym dizajnom“.

Ak by sme mali hádať, tak môže ísť o model s prednou kamerou integrovanou do displeja, ktorý môže byť skladací alebo výsuvný a môže ísť o konštrukciu bez akýchkoľvek viditeľných tlačidiel a konektorov. Aký skutočne bude, uvidíme začiatkom januára.