Úvod Osobná hygiena Panasonic predstavil revolučný fén – chráni vlasy, pokožku aj tvár

Panasonic predstavil revolučný fén – chráni vlasy, pokožku aj tvár

140

Spoločnosť Panasonic vytvorila unikátny fén. Inšpirovali ju japonské ženy, známe svojimi sofistikovanými rituálmi, zameranými aj na starostlivosť o vlasy.

Nový fén s označením EH-NA98 využíva jedinečnú kombináciu inovatívnych technológií pre zdravé a dokonale upravené vlasy. Technológia “nanoe” a technológia dvojitých minerálov posilňujú vonkajšiu vrstvu vlasov a zaručia lesklé, pružné vlasy bez typického poškodenia účesu. Inteligentný snímač teploty a rôzne úrovne sušenia súčasne ošetrujú pokožku hlavy a dokonca aj tvár.

Tajomstvo tkvie práve v technológii “nanoe”. Zjednodušene sú to malé, negatívne nabité častice vody, ktoré účinne prenikajú bunkovou štruktúrou vlasov. Táto technológia poskytuje vlasom najjemnejšie čiastočky vlhkosti a tak posilňuje štruktúru vlasov zvnútra. Záporný náboj neutralizuje elektrostatický náboj na vlasoch, čo vedie k žiarivo krásnemu lesku.

Novovyvinutá technológia dvojitých minerálov jemne distribuuje zinočnaté ióny na vlasy. Tieto sa lepia na povrch a zaisťujú vysokú trvanlivosť a hodvábny lesk účesu. Kombináciou týchto dvoch technológii funguje podobne ako rozsiahle kozmetické ošetrenie vlasov.

Panasonic EH-NA98

Inteligentný snímač teploty zisťuje okolitú teplotu a nepretržite upravuje teplotu prúdiaceho vzduchu. Táto technológia dôsledne zabraňuje škodám spôsobeným privysokou teplotou a zaručuje pohodlné sušenie v každom ročnom období. Takto sú vlasy vysušené jemne a sú oveľa menej náchylné na štiepenie.

Vlasy vysuší a zároveň aj vyživuje

Novinka, Panasonic EH-NA98 má štyri režimy.  „Režim horúci vzduch“ je ideálny pre mokré vlasy. Režim „teplého a studeného vzduchu“ najskôr vlasy vysuší horúcim vzduchom, potom zmení nastavenie teploty a dodá vlasom nový lesk a uzavrie povrch vlasov. Takto dosiahnete profesionálny „salónový povrch“ aj v domácej kúpeľni.

V režime „vlasová pokožka“ sa vlasy jemne sušia pri 50 ° C. Častice „nanoe“ poskytujú vlhkosť a zaručujú zdravie pokožky hlavy a vlasov. Režim „pokožka tváre“ sa používa asi minútu na konci procesu sušenia. Poskytuje príslušným oblastiam pokožky špeciálne ióny vlhkosti a je preto ideálny pre používateľov, ktorí majú veľmi suchú pleť.

Panasonic EH-NA65CN

S výkonom 2000 W a technológiou „nanoe“ Panasonic aj radí ako sa starať o vlasy. Pri štyroch teplotách a troch rýchlostných stupňoch je na tomto féne možné podľa potreby nastaviť prietok vzduchu.

Čítajte viac: Samsung má skriňu, ktorá šaty sama vyčistí a dezinfikuje

Súčasťou dodávky je difúzor pre kučery a stylingový nadstavec. Pre rýchle sušenie je pribalený osobitný nadstavec, ktorý optimálne rozdeľuje prúdenie vzduchu v najkratšom možnom čase. Nakoniec „Cool Shot“ uzatvára kutikulu vlasov studeným vzduchom a účes je optimálne fixovaný.

Nový prírastok sa dostane na trh už počas tohto apríla za cenu 199 eur. Lacnejší model EH-NA65CN bude stáť 99 eur.