Úvod Menšie kuchynské spotrebiče a roboty Parná rúra, ktorá je v skutočnosti 4v1? Panasonic hovorí, že áno

Parná rúra, ktorá je v skutočnosti 4v1? Panasonic hovorí, že áno

19
HyperFocal: 0

Panasonic NN-CS89LB je kombinované zariadenie, spájajúce  parnú rúru, konvektomat, mikrovlnnú rúru a funkciu grilu v jednom balení.

Ľudia sa prirodzene snažia jesť čo najzdravšie, no občas je našim najväčším nepriateľom práve čas. Panasonic so svojou novou parnou rúrou 4 v 1 (označenie NN-CS89LB) podporuje zdravý životný štýl a varenie s čerstvým jedlom.

Kombinované zariadenie spája parnú rúru, konvektomat, mikrovlnnú rúru a funkciu grilu v jednom balení. Každý spôsob varenia sa môže použiť jednotlivo alebo v kombinácii s iným. Takto je možné pripraviť množstvo čerstvého jedla a zároveň šetriť čas, čo môže byť ideálne riešenie pre rodiny a pracujúcich. 36 automatických programov a dvanásť ďalších kombinovaných pomáha menej skúseným používateľom dosiahnuť optimálne výsledky. Vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon je NN-CS89LB atraktívnou alternatívou k jednotlivým zariadeniam a rieši aj priestorový problém v mnohých kuchyniach.

Varenie s využitím pary je jedným z najlepších spôsobov, ako variť zdravšie. S novinkou od Panasonicu je jednoduché pripraviť porcie pre celú rodinu s nízkym obsahom tuku, bohaté na vitamíny a plné chuti.

Na rozdiel od svojho predchodcu s označením NN-CS894 – dokáže novinka naparovať na dvoch úrovniach súčasne, čo šetrí čas. Zdravé jedlo je tak na stole ešte rýchlejšie, najmä keď je funkcia naparovania kombinovaná s mikrovlnným režimom. Sofistikovaná invertorová technológia varí obzvlášť jemne a rovnomerne.

Mimochodom, nová kuchynská linka Panasonic nepotrebuje pre svoju funkciu pary vodnú prípojku. Na to je vybavená 800 ml nádržou na vodu, čo šetrí úsilie pri inštalácii a zároveň umožňuje aj ľubovoľné umiestnenie závislé iba od zdroja elektrickej energie.

Zabudovaný „Genius Sensor“ zaisťuje optimálne výsledky varenia pre režim mikrovlnného varenia. Pokročilý senzor meria vlhkosť v 31 litrovom interiéri a využíva ju na určenie optimálneho času varenia. Jednoducho zvoľte požadovaný program automatického snímača a stlačte štart. Ak máte radi mäso so silnými praženými príchuťami alebo ak chcete rýchlo gratinovať zeleninovu, zapnite veľký gril. Pomocou troch rôznych úrovní (silná, stredná, slabá) sa tak postaráte o rovnomerné grilovanie vášho jedla.

NN-CS89LB je po novo atraktívnou alternatívou pre domácich pekárov. Konvekčná pec pokrýva teplotný rozsah 30 – 230 ° C. Integrovaná je aj výkonná funkcia na využitie pary – pre chrumkavý chlieb a rohlíky ako od pekárov. Veľký priestor na varenie bez otočného taniera môžete využiť aj pre celé kurča. S kombináciou horúceho vzduchu a mikrovlnnej rúry ho budete schopní podávať už po 36 minútach.

Čítajte viac:

Parné rúry – Pozrite si 10 dôvodov, prečo by ste mali o nich pri zariaďovaní kuchyne aspoň uvažovať

Panasonic NN-CS89LB príde na trh v máji 2020. Odporúčaná maloobchodná cena je 699 EUR. Súčasťou dodávky je smaltovaný plech na pečenie, kovový gril, gril a obdĺžniková sklenená misa.