Úvod Domáce reproduktory a soundbary Samsung Party Audio: Nový reproduktor aj so svetelnou hudbou

Samsung Party Audio: Nový reproduktor aj so svetelnou hudbou

46
Party Audio

Novinka od Samsungu s názvom Party Audio vás asi nenaučí tancovať, dokáže však rozprúdiť poriadnu zábavu aj so svetelnými efektmi

Samsung Party Audio je stojanový reproduktor, ktorý okrem zvukového zážitku ponúkne aj svetelnú hudbu a oživí tak každý priestor. Samsung uvádza hneď dva nové modely – T50 a T70, pričom oba sa na slovenskom trhu začínajú predávať v týchto dňoch, kedy sa aj život na Slovensku pomaly vracia do normálu. Minimálne z pohľadu krízových opatrení.

Samsung Party Audio

Pôsobivý zvukový prejav a efektné osvetlenie má dodať správnu atmosféru každej párty, minimálne podľa prieskumu zákazníckych prianí. Z nich totiž Samsungu vyplynulo, že zákazníci túžia po zariadení „všetko v jednom“ a neuspokoja sa len s hudbou. Aj keď, tej sa Party Audio venuje vo veľkom. Kľúčovým je dvojsmerný zvuk, ktorý doslova vyplní celý priestor hudbou a poslucháč sa cíti ako na diskotéke. Doplnkom, ktorý znásobí silu hudobného efektu, je funkcia dynamických basov (hĺbok). Tá sa dá kedykoľvek vypnúť a  zapnúť. Vyšší model T70 disponuje až 10-palcovou basovou membránou, ktorá má veľký pohyb, čím produkuje ešte hlbšie a silnejšie basy. Celkový hudobný výkon modelu T70 je tak až 1 500 W. Modelu T50 ponúkne 500 W, ktoré by však rovnako nemali mať problém ozvučiť celé miestnosti.

Samsung Party Audio T50
Samsung Party Audio T50

Na ovládanie oboch zariadení môžete použiť tak tlačidlá na tele reproduktora, diaľkový ovládač alebo špeciálnu aplikáciu, ktorá umožňuje doladiť vašu párty vďaka nastaveniu rôznych zvukových a svetelných efektov. Môžete tak meniť ekvalizér, ktorý už má prednastavených niekoľko hudobných štýlov, ako sú napríklad Hip-hop, Rock či Latin. K dispozícii sú aj zvukové párty efekty ako Noise, Crush, Filter, Chorus a ďalšie, s ktorými dodáte prehrávanému obsahu skutočnú diskotékovú šťavu. V rámci aplikácie máte aj možnosť meniť farebnosť podsvietenia a svetelných efektov, ktoré svietia a blikajú do rytmu prehrávanej hudby. Aplikácia je kompatibilná s operačnými systémami Android a iOS.

Samsung Party Audio T70
Samsung Party Audio T70

Modely T70 a T50 disponujú aj funkciou Karaoke, ktorá umožňuje pripojiť mikrofón (v prípade T70 až dva mikrofóny), takže sa môžete na párty predviesť aj so svojim speváckym umením. Pre znásobenie hudobného zážitku je možné bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth spojiť až 10 reproduktorov Samsung Party Audio.

Samsung Party Audio T70
Samsung Party Audio T70

K zariadeniu je možné bezdrôtovo pripojiť až dva hudobné zdroje súčasne, takže už nikdy nehrozí trápne ticho počas hľadania ďalšej skladby. Navyše, vrchná časť zariadenia je odolná voči striekajúcej vode. Aby vám náhodou nevypadol text, môžete si do stojanu na vrchnej strane zariadenia vložiť tablet alebo smartfón, na ktorom uvidíte slová vašej piesne. Odporúčaná maloobchodná cena modelu T70 je 589 Eur, model T50 zakúpite za 349 Eur.