Úvod Chladničky a mrazničky Bosch HBA5784B0 – rúra s autopilotom, ktorá sa sama čistí

Bosch HBA5784B0 – rúra s autopilotom, ktorá sa sama čistí

138
Bosch HBA5784B0, rúra, ktorá funguje takmer sama.

Táto rúra využíva špecifický automatický program AutoPilot 30, ktorý určí druh ohrevu, teplotu aj čas trvania celého procesu pečenia

Našťastie Bosch myslí aj na nás. Teda skupinku ľudí, čo po pečení najradšej zatvorí rúru a uteká kade ľahšie. Pravdou je, že samotné čistenie je občas robota, ktorá zaberie viac času ako samotné varenie. Týmto dňom je ale koniec.

Bosch nedávno predstavil svoj dlho-očakávaný model Bosch HBA5784B0. Táto rúra využíva špecifický automatický program AutoPilot 30.

Či už pripravujete hydinu, ryby, zeleninu alebo pečené zemiaky, pokrm stačí vložiť do rúry, zvoliť príslušný program, nastaviť hmotnosť a stlačiť „Štart“. AutoPilot určí druh ohrevu, teplotu aj čas trvania celého procesu pečenia. Po jeho ukončení sa rúra automaticky vypne.

Kto teraz zaváhal, mohol by sa postupne pridať pridať. Pretože novinka obsahuje špeciálnu – integrovanou samočistiacou funkciou pyrolýza si môžete túto úlohu raz a navždy vyškrtnúť zo zoznamu domácich prác.

Už si nemusíte špiniť ruky alebo používať chemické čistiace prostriedky. Jednoducho stlačíte tlačidlo Štart a rúra sa v závislosti od znečistenia zahreje na teplotu až 485 °C, spáli všetok tuk a ďalšie nečistoty na popol. Vnútro vytrieť .