Úvod Aplikácie, softvér a služby Photoshop pre iPad prichádza s novou funkcionalitou

Photoshop pre iPad prichádza s novou funkcionalitou

12

Adobe  opäť vylepšuje mobilný Photoshop. Ten sa svojimi funkciami čoraz viac blíži verziám, určeným pre stolové počítače.

Adobe predstavil svoj najsilnejší produkt určený pre profesionálne úpravy fotografií aj vo verzii pre tablety od spoločnosti Apple iba v novembri. Vzápätí prišla informácia, že ďalšia  jeho mobilná verzia bude dokonca optimalizovaná pre smartfóny, jej označenie je Adobe Photoshop Camera.

Tá má podľa slov Adobe priniesť malú revolúciu do kategórie mobilných telefónov. Má pomôcť znovuobjaviť možnosti fotografie zachytenej pomocou týchto zariadení. Aj vďaka AI (umelej inteligencií) by mala priniesť všetky schopnosti Photoshopu do mobilných zariadení od momentu stlačenia spúšte.

Popritom však neustále pracovali aj na vylepšení tabletovej verzie. Výsledkom je pridanie funkcie, známej z desktopových verzií, ktorá je mimoriadne praktická.

Čítajte viac: Spoločnosť Adobe vypla Photoshop celému štátu, peniaze predplatiteľom nevráti

Spolu so zrýchlením práce s cloudovým prostredím aktuálne Adobe predstavil veľmi dôležitú funkciu výberu objektu, ktorá funguje identicky ako na klasických počítačoch.

Táto nová funkcionalita používa, podobne ako Adobe Photoshop Camera, umelú inteligenciu Adobe Sensei AI, ktorá dokáže významne zrýchliť prácu s objektmi, bez ohľadu na ich komplexnosť. Photoshop pre váš iPad si môžete stiahnuť tu.