Úvod Quanta WHITE Electrolux uvádza gril, ktorý možno položiť rovno na varnú dosku

Electrolux uvádza gril, ktorý možno položiť rovno na varnú dosku

174
Plancha Gril
Plancha Gril

Electrolux prichádza s estetickým pomocníkom, tzv. Plancha grilom, za ktorý sa nebude hanbiť žiaden účet na Instagrame

Ani nečakaný dážď vám už vraj podľa spoločnosti Electrolux neprekazí plánovanú záhradnú grilovačku. Vďaka Plancha grilu môžete premeniť vašu varnú dosku na gril a vychutnávať si grilovanie za každých podmienok. Táto premena trvá skutočne iba pár sekúnd.

Plancha Gril
Plancha Gril

Či ste na záhrade, alebo doma, jednoducho si na ňom pripravíte mäso aj zeleninu, ktoré získajú perfektné chuť ako zo záhradného grilu. Vychutnať si môžete šťavnaté steaky, chutnú zeleninu či dokonca morské plody a to naozaj za akéhokoľvek počasia. Nezabudnite využiť výhody funkcie Bridge na indukčných varných paneloch Electrolux, ktorá vám umožňuje skombinovať dve varné zóny do jednej veľkej. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ako stvorená na využitie veľkých pekáčov alebo Plancha grilu.

Plancha Gril
Plancha Gril

Veľkou výhodou Plancha grilu oproti klasickému grilovaniu je, že všetky ingrediencie sa na ňom grilujú rovnomerne. A to nielen vďaka rovnomernému ohrevu s funkciou Bridge, ale aj vďaka rovnomernej distribúcii tepla po povrchu grilu, ktorá zabraňuje spáleniu jedla. Pridaným benefitom je aj nepriľnavý povrch, na ktorý nemusíte používať veľa oleja, a tým pádom sú vaše kulinárske výtvory nielen chutnejšie, ale aj zdravšie. Plancha gril sa nehodí do umývačky riadu, ale jeho čistenie je veľmi jednoduché, stačí ho v teplej vode umyť špongiou.

Plancha gril je dostupný prakticky okamžite za cenu 188 eur a je vhodný pre všetky typy varných dosiek.