Úvod Mobily POCO F2 PRO: High-endová výbava v smartfóne s cenou strednej triedy

POCO F2 PRO: High-endová výbava v smartfóne s cenou strednej triedy

96
POCO

Poco je vedľajšia značka známeho giganta Xiaomi, ktorá chce ponúkať nadštandardnú výbavu za dostupné ceny – a aj sa jej to darí

POCO F2 Pro je najnovšie zariadenie tejto začínajúcej značky, ktoré je plne prispôsobené technickým nadšencom a uprednostňuje výkon pred ozdobami. Vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon 865 ponúka POCO F2 Pro špičkový výkon, vysoké rýchlosti spracovania a skutočný zážitok zo sledovania obsahu na celej obrazovke.

O chladenie tohto výkonu sa snaží vylepšená LiquidCool Technology 2.0, ktoré udržuje jeho teplotu neustále v norme. Prístroj je ponúkaný v živých, žiarivých farbách, no nechýba ani matná povrchová úprava. Bez ohľadu na dennú dobu sa používatelia môžu spoľahnúť na pohodlný zážitok zo sledovania vďaka jasnému 6,67 ”displeju AMOLED s maximálnym rozlíšením. O jeho kvalitách by mala svedčiť aj certifikácia HDR10+.

Senzor Sony IMX686 zachytáva pôsobivé detaily vďaka hlavnému štvorčočkovému fotoaparátu s rozlíšením 64MP. Ultra-širokouhlý objektív s rozlíšením 13MP a 123 ° umožňuje používateľom zachytávať špičkové krajinky a veľké skupinové fotografie. Zadný hlavný fotoaparát dopĺňa ešte makro s rozlíšením 5 MP a 2MP snímač hĺbky. Spoločne dokážu vyhotoviť nielen zaujímavé fotografie, ale taktiež natáčať v ultra-vysokom rozlíšení 8K (24 snímok/s) alebo 4K (60 snímok/s).

POCO F2 Pro

Na prednej strane POCO F2 Pro sa nachádza 20 MP vysúvací fotoaparát s viacfarebným notifikačným svetlom, ktorý umožňuje zachytávať spomalené videá rýchlosťou 120 sním./s. Silnou stránkou POCO F2 Pro je aj jeho batéria s kapacitou 4 700 mAh. Tú dokážete rýchlo nabiť pomocou 30 W nabíjania (64% za 30 minút a 100% za 63 minút). Dobrou správou je – že 33 W nabíjačka sa nachádza už v štandardnej výbave telefónu.

POCO F2 Pro si môžete zakúpiť online (najprv cez Aliexpress, neskôr aj Amazon) už aj dnes dnes za cenu 499 EUR (6 GB RAM a 128 GB úložisko) alebo verziu s 8 GB pamäťou a 256 GB úložiskom za 599 EUR.