Úvod Quanta BLACK Polaroid predstavuje nový 24“ ružový LED televízor

Polaroid predstavuje nový 24“ ružový LED televízor

12
Polaroid
Nový ružový televízor od Polaroidu ide do predaja.

Nový a trochu extravagantný televízor Polaroid bude zatiaľ dostupný iba vo Veľkej Británii pre zákazníkov predajnej siete ASDA – a to za pomerne zaujímavú cenu.

Ružové zlato len tak z módy nevyjde, o čom je presvedčená aj značka Polaroid, ktorá je preslávená najmä vďaka svojim fotoaparátom. Televízor by jv jej ponuke čakal len málokto, aj keď je pravda, že táto značka to s nimi skúša už od roku 2014.

Minulý rok napríklad ponúkla cez rovnaké distribučné kanály ako teraz  4K UHD televízny prijímač s uhlopriečkami 43, 49 a 55 palcov. A taktiež za veľmi uaujímavé ceny, ktoré štartovali už pod 300-librovou hranicou .

Nový televízor by mal vynikať tak funkciami, ako aj vynikajúcim obrazom pri zachovaní mimoriadne konkurenčnej ceny 149 libier.

Čítajte viac:

Philips oznámil spustenie predaja tohtoročnej série OLED televízorov, dočkáme sa ich v máji

Podľa výrobcu je jeho vzhľad ako aj farba tak dokonalá, že takýto televízor by mal vo svojej izbe chcieť každý mladý človek. Na druhú stranu, ide taktiež o štýlový televízor, ktorý by sa vďaka svojim rozmerom mohol zmestiť aj do kuchyne.

Obrazovke má uhlopriečku 24 palcov a okrem toho obsahuje funkcie ako Freeview Play, Netflix, Prime Video, YouTube a iPlayer, ako aj tieto ďalšie. Poteší dvomi konektormi HDMI ako aj USB a zabudovaná je aj podpora Wi-Fi sietí.