Úvod Práčky a sušičky Pranie podľa Miele: Sušička komunikuje s pračkou cez wifi, prádlo možno pridávať...

Pranie podľa Miele: Sušička komunikuje s pračkou cez wifi, prádlo možno pridávať kedykoľvek

55
Nové modely Miele umožňujú pridať prádlo kedykoľvek počas programu.

Funkcia Wash2Dry zabezpečuje, že práčka a sušička spolu komunikujú prostredníctvom wi-fi. Sušička tak získava informácie o prebiehajúcom pracom cykle a automaticky vyberie príslušný program sušenia ihneď po zapnutí.

Zatiaľ čo pri sušičkách bielizne od Miele je možné pridať zabudnuté oblečenie takmer kedykoľvek, pri práčkach bola doteraz táto možnosť obmedzená. Po novom bude možné do práčok Miele pridať textílie takmer do skončenia programu. Dokonca to pôjde i počas záverečných cyklov plákania a odstreďovania (AddLoad). Do prevádzky potom práčku uvediete opätovným stlačením „Štart“.

Čítajte viac: Triflex HX1: Prvý tyčový akumulátorový vysávač od Miele

Funkcia bude dostupná pri všetkých nových modeloch práčok Miele. Vďaka pripojeniu na wi-fFi môžete v aplikácii aj  na diaľku skontrolovať, či sa ešte dá priložiť bielizeň a v prípade potreby práčku zastaviť. Potom máte 10 minút na vykonanie akcie, kým sa program automaticky obnoví.

Vylepšený rýchly program QuickPowerWash trvá len 49 minút.

Ďalším vylepšením je  je zvýšená rýchlosť programu QuickPowerWash, ktorý trvá len 49 minút. Umožňuje to inovatívny proces prania Miele Spin & Spray. Ten bielizeň prakticky sprchuje a vďaka striedavému odstreďovaniu pomáha rýchlejšie rozptýliť prací prostriedok.

Funkcia Wash2Dry zabezpečuje, že práčka a sušička spolu komunikujú priamo prostredníctvom wi-fi. Sušička vďaka tomu získava informácie o prebiehajúcom pracom cykle a automaticky vyberie príslušný program sušenia ihneď po zapnutí.

Sušičky sú navyše vybavené chladivom, ktoré je šetrné k prírode pretože nové chladivo R290 neobsahuje žiadne fluórované uhľovodíky, ktoré spôsobujú rozpad ozónovej vrstvy. Z pohľadu na životné prostredie je preto neškodné.