Úvod Ostatné Prihlasovanie do HackYeah Online je ešte otvorené, vyhrať možno 40-tisíc eur

Prihlasovanie do HackYeah Online je ešte otvorené, vyhrať možno 40-tisíc eur

47
HackYeah

Do hackatonu HackYeah sa môžu prihlásiť jednotlivci alebo tímy zložené zo šiestich ľudí. Súťažiť budú v šiestich kategóriách už tento víkend

Vyvinúť nové technologické riešenia týkajúce sa aktuálnych problémov vo svete je cieľom medzinárodnej online súťaže nápadov s názvom HackYeah Online 2020, ktorá sa bude konať už tento víkend, 5.-7. júna 2020. Zapojiť sa do nej môžu programátori, produktoví manažéri, vývojári či iní kreatívci, ktorí spoja hlavy dokopy. Prihlásiť sa môžu na stránke https://hackyeah.pl/.

Spoluorganizátorom hackatonu je spoločnosť GovTech Polska a nadchádzajúce poľské predsedníctvo v skupine V4. Cieľom je dať dokopy tie najlepšie mozgy z celého sveta a priniesť nové technologické riešenia.

Do hackatonu sa môžu prihlásiť jednotlivci alebo tímy zložené zo šiestich ľudí. Súťažiť budú v šiestich kategóriách – Podpora biznisu, Podpora zapájania sa počas online stretnutí, Gaming, Hackovanie – odhaľovanie podvodov, Podpora onkologických pacientov a Bezpečnosť pri cestovaní. Posledná kategória je venovaná slovensko-poľskému cezhraničnému cestovaniu. Súťažiaci v nej budú hľadať nápady na aplikáciu, ktorá poskytne cestujúcim na tejto hranici informácie o aktuálnej epidemiologickej situácii. Výsledné riešenie v tejto kategórii môže získať 10 000 eur.

Všetci účastníci budú spolu komunikovať na platforme Discord. Prihlásiť sa môžu na stránke https://discord.gg/6bs6cHk. Celé podujatie je pre nich príležitosťou rozvinúť svoje riešenia  a implementovať ich do praxe.