Úvod Quanta WHITE Pure Q9 je vlajková loď akumulátorových vysávačov Electrolux

Pure Q9 je vlajková loď akumulátorových vysávačov Electrolux

164

To najlepšie čo si pod značkou Electrolux z ponuky akumulátorových tyčových vysávačov môžete vybrať je model Pure Q9. Šikovný domáci spotrebič s dlhou výdržou na jedno nabitie poteší aj majiteľov psov a mačiek, keďže si vie dobre poradiť so zvieracími chlpmi.

Ak máte domáce zviera a nechávate ho v byte, určite viete ako sa všade kopia jeho chlpy a ako často po nich treba vysávať. Pure Q9 má veľký potenciál túto každodennú činnosť uľahčiť. Je tichší ako jeho predchodcovia, predovšetkým odnímateľná ručná jednotka stíchla o polovicu. Tichšej prevádzke pomohla úprava prietoku vzduchu a tlmený vývod vzduchu. Báť sa ho tak nebudú ani bojazlivé psy či mačky.

Pre majiteľov zvierat je navyše určená aj špeciálne prispôsobená verzia ANIMA, ktorá prichádza s kompletným balením nadstavcov určených na účinné vysatie chlpov. Má štrbinovú hubicu, kefku na prach, mini turbo hubicu a jemnú hubicu s mikrovláknom, ktorá zachytí aj tie najjemnejšie chlpy. Dlhšie zvieracie chlpy sa zvyknú zamotať do kefy vysávača. Pure Q9 používa funkciu BrushRollClean pre rýchle a jednoduché vyčistenie – stačí iba zošliapnuť pedál na vrchu hubice. A funguje to aj pri vypnutom vysávači.

Chválime celkový dizajn zariadenia ale aj elegantnú nabíjaciu stanicu, takže vysávač môžete mať pokojne zaparkovaný pri stene obývačky a určite nebude nikoho svojou prítomnosťou vyrušovať. Tvar nabíjacej stanice umožňuje jednoduché vyberanie a vkladanie vysávača, rovnako jednoducho sa vyberá z tela vysávača aj ručná jednotka. Tá je určená pre rýchle upratanie lokálnych nečistôt, či na dôkladné vyčistenie sedačky či látkových povrchov.

Ako to už pri vysávačoch vyššej triedy býva, nechýba ani LED osvetlenie vysávanej plochy, takže ani v tmavom kúte sa prach neschová. Silnou devízou je aj vysoká výdrž na jedno nabitie. Electrolux uvádza až 55 minút vysávania bez dobíjania, čo je dostatok času aj pre väčšiu domácnosť.

Electrolux Pure Q9 stojí v závislosti od verzie od 319 EUR a nájdete ho v ponuke slovenských predajcov. Electrolux má teraz navyše akciu, počas ktorej môžete získať špeciálnu hubicu PowerPro na čistenie tvrdých podláh v hodnote 99,90 EUR. Stačí do 14 dní od nákupu niektorej z verzii vysávača Pure Q9 vyplniť registračný formulár na stránke výrobcu. Do 30 dní od schválenia registrácie dostanete hubicu zadarmo na vami uvedenú adresu.

Zdroj: TS Electrolux