Úvod Mobily Viber oslavuje deviate narodeniny: Chatbot rozdáva darčeky

Viber oslavuje deviate narodeniny: Chatbot rozdáva darčeky

33
viber

Obľúbená IM aplikácia, ktorú na posielanie správ používa viac ako miliarda účtov na celom svete, uviedla v rámci osláv svojho deviateho výročia narodeninového chatbota. Ten má dôležitú úlohu, rozdať používateľom aplikácie darčeky v hodnote viac ako 35 miliónov dolárov. Vyhráva každý, kto zatočí narodeninovým kolesom šťastia.

Ďalší darček sa dá získať aj po zatočení kolesom. Stačí do tejto narodeninovej akcie pozvať niektorého zo svojich priateľov. Darčekmi sú kupóny Viber Out, špeciálne zľavy, poukážky od partnerov alebo balíčky zábavných samolepiek do aplikácie. Akciu podporilo viac ako 35 partnerských značiek.

Keď spoločnosť Viber vstúpila pred deviatimi rokmi na trh, ponúkala svojim používateľom možnosť písať si a telefonovať s priateľmi smartfónom cez internet bez akýchkoľvek poplatkov za telefónne služby.

Základný princíp fungovania sa nezmenil dodnes a aktuálne Viber predstavuje jednu z najbezpečnejších platforiem pre textovú a hlasovú komunikáciu. V súčasnosti je Rakuten Viber súčasťou spoločnosti Rakuten Inc., silného svetového hráča v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Viber je zároveň oficálnym komunikačným kanálom futbalového FC Barcelona a oficiálnym partnerom NBA tímu Golden State Warriors.

Ak si chcete zatočiť narodeninovým kolesom šťastia, navštívte prostredníctvom svojho mobilného zariadenia tento link: https://vb.me/e7e777