Úvod Quanta BLACK Samsung predstavil dvoje nové slúchadlá AKG s dostupnou cenou

Samsung predstavil dvoje nové slúchadlá AKG s dostupnou cenou

371
AKG Y600NC
AKG Y600NC

Pyšný majiteľ Samsung práve predstavil dve novinky, bezdrôtové slúchadlá AKG Y600NC a AKG Y400

Od zvukových Vďaka typickému zvuku AKG v štúdiovej kvalite môžu majitelia noviniek objavovať hladké, viacrozmerné tóny a výnimočné detaily, ktoré sú ukryté v hlbokých basoch a bohatom strednom pásme.

AKG Y600NC
AKG Y600NC

AKG Y600NC sú ideálne slúchadlá do uší pre milovníkov hudby, ktorí hľadajú ten najlepší zvuk v danej triede. Novinka prináša niekoľko zásadných funkcií:

  • Aktívne potlačenie hluku: majte pod kontrolou, koľko okolitého hluku môže preniknúť. Ponorte sa do hudby a vďaka čistému, štúdiovému zvuku bez skreslenia a rozptyľovania.
  • Automatické prehrávanie a pauza: Nikdy nezmeškajte žiaden tón vďaka inteligentnej technológií, ktorá pozastaví hudbu po zložení slúchadiel a obnoví prehrávanie po ich umiestnení späť nad uši.
  • Batéria s dlhou výdržou: Vychutnajte si až 25 hodín bezdrôtového prehrávania a nabíjania pomocou funkcie Speed ​​Charging so 4 hodinovým prehrávaním už od 10 minút rýchleho nabíjania
  • Technológia Talk Thru & Ambient Aware: Špičková zvuková technológia, ktorá eliminuje rušivé ozveny, dosahuje dokonalú rovnováhu medzi rušením a okolitým prostredím.
  • Prispôsobené zážitky s aplikáciou AKG: Ovládajte výkon slúchadiel stlačením jediného tlačidla. Vyberte úroveň povedomia o okolitom prostredí, povoľte, prispôsobte nastavenia ekvalizéra a zabezpečte, aby boli slúchadlá neustále aktualizované pomocou automatických aktualizácií firmvéru.
  • Hovory bez použitia rúk a jednoduché ovládanie zvuku: Vychutnajte si telefonické rozhovory bez použitia rúk pomocou technológie potlačenia šumu s dvoma mikrofónmi a inovatívneho otočného ovládania pre ľahkú úroveň hlasitosti
Dôraz na kvalitu

AKG Y600NC sú k dispozícii v troch farbách – čierna, zlatá a strieborná. Sú to ľahké, štýlové slúchadlá vyrobené z prvotriednych materiálov pre odolnosť a pohodlie. Pamäťová pena a vankúše z ušľachtilej kože sa ľahko nosia a pomáhajú znižovať okolitý hluk.

AKG Y400
AKG Y400

Model AKG Y400 prináša podobné výhody v menšom balení, slúchadlá do uší AKG Y400 sľubujú nepretržité hudobné požitky pre celý deň. Podľa výrobcu ide o ľahké a odolné slúchadlá, ktoré prinášajú čistý zvuk bez ohľadu na okolité prostredie. Sú rovnako vybavené množstvom zaujímavých vlastností:

  • Automatické prehrávanie a prerušovanie
  • 20-hodinová batéria
  • Technológia Talk Thru & Ambient Aware

Slúchadlá AKG Y400 sú k dispozícii v piatich farbách – čierna, modrá, zelená, ružová a ružové zlato. Sú navrhnuté pre optimálne pohodlie a jednoduchosť a vyznačujú sa veľmi ľahkým a odolným dizajnom.Oba modely – Y600NC a Y400 sú k dispozícii už od minulého piatka na stránkach Samsung.com a vo vybraných predajniach. Slovenské ceny ešte nie sú známe, no model Y600NC by mal stáť okolo 200 eur a Y400 približne 110 eur.