Úvod Fotoaparáty a kamery Samsung Galaxy M31s: Nový smartfón má foťák s rozlíšením 64 Mpix

Samsung Galaxy M31s: Nový smartfón má foťák s rozlíšením 64 Mpix

125
M31s

Samsung predstavil nový smartfón Galaxy M31s. Jeho hlavnými prednosťami sú multifunkčný fotoaparát so štyrmi modulmi, Full HD+ displej Infinity-O alebo výkonná batéria s kapacitou 6000 mAh.

Samsung Galaxy M31s je vybavený fotoaparátom s rozlíšením 64 megapixelov. Má ultraširokouhlý fotografický modul s rozlíšením 12 Mpx a uhlom záberu 123 stupňov, pri fotení detailných záberov príde k slovu makrofotoaparát s rozlíšením 5 Mpx. Štvrtým modulom je fotoaparát určený pre prácu s hĺbkou ostrosti, ktorý má tiež rozlíšenie 5 MPx. Vďaka nemu z pozadia zmizne nežiadúci. Predný fotoaparát ponúka rozlíšenie 32 Mpx.

Ďalšou silnou stránkou fotoaparátu je Infinity-O displej, využívajúci technológiu Super AMOLED FHD+ .Aj keď budete robiť na smartfóne čokoľvek, batéria s vysokou kapacitou 6000 mAh má naozaj nadštandardnú kapacitu.

Ak smartfón musíte nabiť, stačí pripojiť rýchlonabíjačku s výkonom 25 W – po polhodine dobíjania prístroj bez problémov vydrží celý deň.

Samsung Galaxy M31s má dostatok výkonu aj na hranie náročných hier – vo výbave je osemjadrový procesor a pamäť 6 GB RAM. Vnútorný úložný priestor ponúka 128 GB, pomocou pamäťovej karty ho môžete rozšíriť až na 512 GB.

Čítajte viac: Surface Duo – Microsoft spustil predobjednávky svojej novinky

O bezpečie dát sa stará pokročilá technológia Samsung Knox, vo výbave je aj čítačka odtlačkov prstov na boku telefónu a nechýba ani platobný systém Samsung Pay.

Nový model sa začína predávať v týchto dňoch, odporúčaná cena je  339 eur. K dispozícii bude v čiernej a modrej farbe.