Úvod Mobily Samsung Galaxy Note 20 dostal oficiálny dátum predstavenia

Samsung Galaxy Note 20 dostal oficiálny dátum predstavenia

126
Zdroj: Samsung

Už dlho sa špekuluje o možnom dátume predstavenia nového Samsungu Galaxy Note 20. Keďže si momentálna situácia vyžaduje prísne hygienické opatrenia, do úvahy pripadala aj možnosť odloženia predstavenia kľúčového smartfónu od juhokórejskej značky na neskorší dátum. Samsung však všetko poprel a potvrdil, kedy budú novinky predstavené.

Galaxy Note 20 si verejnosť bude môcť detailne naštudovať už 5. augusta 2020, kedy je oficiálne naplánovaná prezentácia Samsung Galaxy Unpacked 2020. V stanovisku výrobcu ku konferencii je uvedené: “Túžba vytvárať zmysluplné spojenia a zostať produktívnymi sú konštantami vo svete zmien. Naše mobilné zariadenia musia byť pripravené na to, aby nám pomohli zostať v kontakte s tým, na čom záleží najviac a poskytli nám nové spôsoby práce a hrania.”

Okrem nového Galaxy Note 20 by sa predstavenia mohola dočkať aj druhá generácia revolučného smartfónu Galaxy Fold. Očakáva sa tiež uvedenie 5G verzie Galaxy Flip, či odhalenie Galaxy Watch 3. Samozrejmosťou by mali byť vylepšené funkcie pre najväčšie lákadlo modelu Note, jeho pera.

Konferencia by sa mala konať formou online streamu, ktorý bude dostupný na oficiálnom Youtube účte výrobcu. Začiatok je plánovaný na 5.8.2020 o 16:00 nášho času.

Pri predstavení hlavného bodu programu, smartfónu Galaxy Note 20, sa očakáva najmä oznámenie použitia aktuálne najvýkonnejších komponentov, ktorými Samsung disponuje. Zatiaľ nie je presne známe, či na konferencii uvidíme aj Galaxy Note 20 Ultra, tak ako to bolo na začiatku roka v prípade modelu Galaxy S20. Je to však pravdepodobné vzhľadom na úniky, ktoré sa v posledných mesiacoch objavovali. Pozvánka na virtuálne podujatie v sebe nezahŕňa žiadne bližšie detaily, o všetkých predstavených novinkách môžeme zatiaľ iba špekulovať. Každopádne o tých najdôležitejších vás samozrejme budeme informovať.

TEST: Samsung Tab S6 Lite je tabletový skicár pre každého

Zdroj: BGR