Úvod Mobily Antibakteriálna čistička s nabíjačkou

Antibakteriálna čistička s nabíjačkou

38
Samsung ITFIT

Samsung využíva čas potrebný na vyčistenie aj na dobitie batérie vášho smartfónu a okrem toho sa postará aj o 99% nebezpečných baktérii

Prenosnú antibakteriálnu UV čističku značky ITFIT s funkciou bezdrôtového nabíjania uvádza na slovenský trh spoločnosť Samsung. Kompaktné a praktické zariadenie bolo vytvorené prakticky pre všetky typy mobilných telefónov, vrátane najväčšieho modelu výrobcu – Samsung Galaxy S20 Ultra 5G. Je ho možné využiť aj pre hodinky, slúchadlá, okuliare, diaľkové ovládače a ďalšie menšie predmety dennej potreby. Rozmery čističky 228 x 133 x 49,5 mm a hmotnosť 369 g ju predurčujú aj pre využitie na cestách.

Samsung ITFIT

UV sterilizátor ITFIT dokáže v priebehu 10 minút zlikvidovať až 99 % všetkých nebezpečných baktérií a choroboplodných zárodkov vrátane Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa. Zariadenie stačí vložiť do prístroja, uzavrieť a zapnúť. Počas UV žiarenia svieti zelená dióda vedľa tlačidla pre zapínanie čističky. Po uplynutí potrebnej doby dióda zhasne. Čističku je možné aj počas výkonu použiť na bezdrôtové nabíjanie vďaka funkcii podporujúcej QI štandard bezdrôtového nabíjania (max. 10 W).

Samsung ITFIT

Praktický dizajn s duálnymi UV-C lampami umožňuje sterilizáciu ako horného, ​​tak spodného povrchu sterilizovaného zariadenia. Magnetický kryt zaisťuje tesné uzatvorenie a pocit bezpečia pri otváraní a zatváraní prístroja, gumové opláštenie zase jemné zaklapnutie. UV sterilizátor ITFIT bol testovaný tretími stranami a získal osvedčenie od niekoľkých nezávislých laboratórií. Čistička je bežne dostupná už v súčasnosti za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90 eur.