Úvod Mobily Samsung M11 má silnú batériu a rozumnú cenu

Samsung M11 má silnú batériu a rozumnú cenu

70

Pokiaľ nelovíte v exkluzívnych vodách, výber začína byť čoraz zaujímavejší

Novinka z rodiny Galaxy M prináša multifunkčný trojitý fotoaparát, Infinity-O displej s HD+ rozlíšením a navyše batériu s kapacitou5000 mAh, ktorá by vám mohla vydržať aj dva dni bez toho, aby ste si začali obhrýzať nechty kvôli vzdialenosti od nabíjačky. Novinka nájdete na trhu už od konca minulého týždňa s odporúčanou cenou 179 €. K dispozícii bude v čiernej a modrej farbe.

Samsung Galaxy M11 bude na našom trhu dostupný iba v čiernej a modrej farebe

Galaxy M11 ponúka charakteristický Infinity-O displej s uhlopriečkou 6,4 palca s HD+ rozlíšením. Či už hráte hry, sledujete videá alebo len prechádzať sociálne siete, displej s pomerom strán 19,5:9 spoločne s audio systémom Dolby Atmos by mohol ponúknuť dostatočný zážitok. Limitom by mohol byť iba Octa-core procesor Cortex-A53 s frekvenciou 1,8 GHz a 3GB poamäťe. Základné úložisko ponúkne 32GB, vďaka podpore microSD kariet si ho však môžete doplniť o ďalších 512 GB.

Trojitý fotoaparát prináša inovácie v inteligentnom fotografovaní, vďaka ktorým je ľahké robiť snímky a videá na profesionálnej úrovni. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpix spoločne s ultra širokým fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpix vám podľa výrobcu umožní zachytiť výborné fotografie, o realite nás však bude musieť presvedčiť poriadny test. Fotoaparát pracujúci s hĺbkou ostrosti s rozlíšením 2 Mpix zase ponúka funkciu Live Focus, ktorá umožní vyniknúť snímanému objektu. A ak budete chcieť svojim fotografiám pridať trochu efektu, máte možnosť vďaka širokej škále filtrov a samolepiek.

Batériu s kapacitou 5 000 mAh sme už spomínali, no poteší aj 15 W rýchle nabíjanie. Na tento smartfón sme celkom zvedaví.