Úvod Ostatné Samsung na veľtrhu IFA 2019 predstavuje inovatívne kuchynské spotrebiče

Samsung na veľtrhu IFA 2019 predstavuje inovatívne kuchynské spotrebiče

27

Vzhľadom na to, že sa hranice medzi nábytkom a domácimi spotrebičmi postupne stierajú, Samsung sa stále viac zameriava na individualizované hi-tech  riešenia.

Kvôli tomuto účelu Samsung na európsky trh najnovšie uvádza priekopnícke chladničky Bespoke. Tie sú navrhnuté ako modulárne jednotky a bez problémov ich je tak možné umiestniť do priestorov všetkých tvarov a veľkostí. K dispozícii je široká škála veľkostí od jednodverových až po naozaj veľké chladničky v štvordverovom prevedení.

Ďalšou novinkou je duálna multifunkčná parná rúra. Tá zaujme nielen dizajnom, ale aj účelnosťou. Je usporiadaná vertikálne, je vybavená textúrovanými povrchmi a ponúka nové modernejšie užívateľské rozhranie. Vďaka funkcii Dual Cook Steam je možné v rúre v jednom oddelení pripravovať pokrmy pomocou tepelnej konvekcie a súčasne v druhom používať na varenie paru.

Pokiaľ ide o environmentálny rozmer, tak Samsung na veľtrhu IFA 2019 oznámil ďalšie rozšírenie partnerstva so spoločnosťou Whisk, ktorá sa zameriava na vývoj inteligentných potravinových platforiem. Integráciou s domácimi spotrebičmi značky Samsung, napríklad formou inteligentného nákupného zoznamu na chladničkách radu Family Hub tak Samsung umožní majiteľom spotrebičov pristupovať k jedlu a jeho nákupu nielen modernejšie, ale aj ekologickejšie, tento zoznam možno totiž jednoducho zdieľať naprieč rôznymi zariadeniami a nič si netreba vypisovať alebo tlačiť.