Úvod Mobily Samsung predstavil nový cenovo dostupný smartfón Galaxy A21s

Samsung predstavil nový cenovo dostupný smartfón Galaxy A21s

21
A21s

Medzi hlavné prednosti modelu A21s patria okrem priaznivej ceny aj displej typu Infinity-O, štvorica fotoaparátov a nový dizajn.

Model Galaxy A21s je vybavený displejom Infinity-O s uhlopriečkou 6,5 palca (16,5 cm), pomerom strán 20:9  a rozlíšením HD+. Displej v kombinácii so zvukom Dolby Atmos ponúka veľmi slušn  kvalitu pri sledovaní videí, hrách a aj hudbe.

A21sDo výbavy Galaxy A21s patrí štvorica fotoaparátov  Hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpix dopĺňa ultraširoký objektív s 8 MPix, ktorý ocenia predovšetkým krajinári.

Dvojmegapixelový makro fotoaparát umožňuje fotografovanie z maximálnej blízkosti. A štvrtý modul pre prácu s hĺbkou ostrosti, tiež s 2 MPix, pracuje s funkciou Live Focus, ktorá umožňuje fotografovať ostrý ústredný motív na neostré pozadie,

Samsung Galaxy A21s je vybavený batériou s dlhou výdržou a kapacitou 5000 mAh, s rýchlym dobíjaním s výkonom 15 W.

Srdcom smartfónu je procesor Octa Core (Quad 2,0 GHz + Quad 2,0 GHz), interný úložný priestor ponúka 32 GB, pomocou pamäťovej karty je ho možné rozšíriť až o ďalších 512 GB, RAM je 3GB.  Kvôli väčšiemu užívateľskému pohodliu je možné telefón odomknúť ako rozpoznaním tváre, tak aj odtlačkom prsta.

Nový telefón sa na slovenskom trhu začne predávať od polovice júna v 32 GB variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 209 Eur v čiernej, bielej a modrej farbe.