Úvod Quanta WHITE Samsung Infinite Cooking – nové kuchyne pre tých, čo si potrpia na...

Samsung Infinite Cooking – nové kuchyne pre tých, čo si potrpia na dizajn

102

Spoločnosť Samsung Electronics  iba včera ohlásila predstavenie svojej novej dizajnovej kuchynskej línie Infinite Cooking. Medzi prvé produkty patrí rúra, ktorá je k dispozícii v dvoch farbách a kombinovaná varná doska. Postupne dorazia aj ďalšie produkty.

Sortiment spotrebičov Samsung Infinite Cooking odráža požiadavky ašpirujúcich spotrebiteľov, miléniálov, ktorí hľadajú spotrebiče ponúkajúce väčšiu flexibilitu pri varení bez kompromisov s výnimočným vzhľadom. Kuchyňa je akýmsi centrom domácnosti, ktoré sa používa nielen na prípravu jedla, ale aj na relaxáciu a zábavu. Práve preto vyvinula spoločnosť Samsung prémiovú rodinu produktov, ktorá dáva špičkový dizajn a bezkonkurenčnú funkčnosť na prvé miesto.

Vzhľad rúry Infinite bol inšpirovaný výraznými zvislými čiarami, vďaka čomu bez problémov zapadne do akejkoľvek kuchyne. Minimalizované obdĺžnikové okno rúry je umiestnené skôr vertikálne ako horizontálne, aby sa vytvoril harmonický súzvuk so skrinkami a iným okolitým zariadením. V súlade s rastúcim trendom dizajnu tmavých kuchýň je spotrebič k dispozícii v matnej, grafitovej sivej a lesklej onyxovej čiernej farbe. Práve takéto farby vytvárajú nenápadný a sofistikovaný vzhľad nerušený minimálnym používateľským rozhraním.

Vďaka technológii Dual Cook Steam je sortiment Infinite Cooking optimalizovaný tak, aby poskytoval spotrebiteľom bezprecedentnú mieru flexibility a kontroly varenia. Rúra sa dá rozdeliť do dvoch oddelených priehradiek, čo používateľom umožní variť viac jedál súčasne pri rôznych režimoch varenia, teplotách a nastavení času. Varné pece Infinite zavádzajú do varného systému Dual Cook možnosti varenia v pare, pričom ponúkajú funkcie ako Steam Assist alebo Full Steam, či konvekčnú pec, vďaka čomu si užívatelia budú môcť vychutnať osem rôznych režimov varenia s jedným spotrebičom, posúvajúc svoje pohodlie na úplne novú úroveň.

Kombinovaná varná doska, ktorá je tiež súčasťou tejto modelovej rady, spája rovnako bezkonkurenčnú funkčnosť a špičkový dizajn. Vďaka vstavanému ventilátoru varnej dosky a odsávača toto zariadenie šetrí miesto, zatiaľ čo prevedenie nielenže vyzerá elegantne, ale tiež umožňuje ľahšiu údržbu. Informácie ohľadom dostupnosti a ceny týchto spotrebičov doplníme onedlho.