Úvod Mobily Prichádza Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Prichádza Samsung Galaxy S20 Fan Edition

83
Samsung S20 Fan Edition
Samsung S20 Fan Edition

Trojitý fotoaparát profesionálnej triedy, nové farebné varianty a špičkové funkcie za atraktívnejšiu cenu. Bude to stačiť?

Samsung S20 Fan Edition
Samsung S20 Fan Edition

Najnovší prírastok do rodiny Galaxy S20 ponúka mnohé z funkcií, ktoré nadšenci smartfónov oceňujú na vlajkovej lodi Samsungu, avšak za priaznivejšiu cenu, 649 Eur. Pandémia zmenila celý svet a technológie hrajú ešte dôležitejšiu úlohu než predtým. To je podľa Samsungu dôvodom existencie novinky – špičkové zážitky pre väčší počet užívateľov. Nový smartfón ponúka to najlepšie z radu Galaxy S20, napríklad vynikajúci displej (Infinity-O Super AMOLED s uhlopriečkou 6,5 palca, čiže 16,5 cm5 a obnovovacou frekvenciou 120 Hz), fotoaparát s umelou inteligenciou (32 Mpix), vyspelý procesor, bleskurýchlu konektivitu, certifikát IP68,  batériu s celodennou výdržou (4500 mAh) alebo veľa úložného priestoru (128  GB).

Samsung S20 Fan Edition
Samsung S20 Fan Edition

Smartfón Galaxy S20 FE bude na Slovensku dostupný od 2. októbra v rôznych farebných variantoch (červená, oranžová, fialová, zelená, modrá a biela). Zákazník, ktorý si v období od 23. 9. do 1. 10. predobjedná zariadenie Galaxy S20 FE zo slovenskej distribúcie na samsung.sk, v značkových predajniach Samsung alebo u vybraných predajcov elektroniky a zároveň splní ďalšie podmienky stanovené v podrobných pravidlách kampane, získava nárok na smart náramok Galaxy Fit2 alebo herný ovládač a 3-mesačné predplatné Xbox Game Pass.

Samsung S20 Fan Edition
Samsung S20 Fan Edition