Úvod Ostatné Samsung spúšťa „divoké zľavy“, ponúka bonus až 2 000 eur

Samsung spúšťa „divoké zľavy“, ponúka bonus až 2 000 eur

39
Samsung

Spoločnosť od 22. júna 2020, štartuje  akciu s názvom „Samsung leto plné divokých zliav“. V rámci akcie je možné do 30. augusta získať bonus vo výške až 2 000 Eur za nákup televízorov, soundbarov, chladničiek, práčok, mikrovlnných rúr a vysávačov.

Pre získanie bonusu sa stačí zaregistrovať do 14 dní od nákupu na stránke samsung.sk, nahrať všetky potrebné doklady a bonus bude po splnení všetkých podmienok zaslaný kupujúcemu na účet. V ponuke je 82 modelov produktov.

V rámci akcie Samsung leto plné divokých zliav môžete napríklad získať najnovší 8K QLED televízor QE85Q950TSTXXH už za 9 999 Eur, čo predstavuje bonus oproti pôvodnej cene až 2 000 Eur. V akciovej ponuke sú však aj ďalšie modely 8K a 4K QLED televízorov, dizajnové novinky The Frame, The Serif a The Sero, či najnovšie soundbary HW-Q800T/EN, HW-Q70T/EN a HW-Q60T/EN.

Samsung

V ponuke sú aj domáce spotrebiče, ako klasické chladničky s technológiou Twin Cooling, štvordverová chladnička s technológiou Tripple cooling a unikátny model Family Hub za 2 550 Eur po odrátaní bonusu. Z práčok dominuje parná práčka so sušičkou QuickDrive s kapacitou 10 kg WD10N84INOA/EE s cenou 1 359 Eur po odrátaní bonusu, avšak v rámci ponuky si vyberiete aj mikrovlnnú rúru či robotický vysávač. Najvyšší model VR20K9350WK/GE počas bonusovej akcie získate až o 150 Eur lacnejšie.

Akcia platí v značkových predajniach Samsung, v internetovom obchode samsung.sk a u ďalších vybraných predajcov elektroniky. To ale nie je všetko. Počas leta zároveň Samsung organizuje cestovateľskú súťaž na webe samsungcommunity.sk, v rámci ktorej je možné získať dodatočnú zľavu 10 % alebo vyhrať poukaz na ubytovanie v hodnote 110 Eur. Ak ste sa teda chystali na refresh svojej domácnosti alebo vás oslovila niektorá z noviniek, toto je ideálna príležitosť, ako výrazne ušetriť.