Úvod Quanta BLACK QLED televízor Samsung The Frame prakticky nemožno rozpoznať od obrazu. Teraz prichádza...

QLED televízor Samsung The Frame prakticky nemožno rozpoznať od obrazu. Teraz prichádza s novými farbami vymeniteľného rámu

86
Samsung The Frame skutočne vyzerá na stene ako obraz.

Originálny QLED televízor od Samsungu po upevnení na stenu je takmer nemožné na prvý pohľad rozoznať od skutočného obrazu – preto sa aj predáva v obrazovom vymeniteľnom ráme.

The Frame v režime Art (Umenie) premieta vernú reprodukciu vybraného obrazu, prípadne umeleckej fotografie podľa vášho výberu.  Aby bola podoba s obrazom dokonalá, Frame na stenu pripevníte prakticky bez medzier, pričom z neho vedie iba jediný kábel One Invisible Connection. Ten do televízora privedie energiu aj dáta. Alternatívou je špeciálny stojan Studio Stand, ktorý vyzerá úplne ako stojan na maliarske plátno.

Obrazy, ktoré si chcete prostredníctvom Frame premietnuť sú vo vlastníctve špičkových galérií. Preto táto služba nie je zadarmo. Volá sa Art Store a aktuálne sprístupňuje viac než 1000 umeleckých diel. Tie pochádzajú z galérie Uffizi v Taliansku, múzea Vincenta Van Gogha v Holandsku, múzea Te Papa na Novom Zélande, Múzea výtvarného umenia v Budapešti či z kráľovskej zbierky Veľkej Británie.

Art Store si možno na mesiac zdarma vyskúšať, potom platíte mesačne necelých 6 eur a premietané diela môžete meniť, prípadne si práva ku konkrétnemu dielu možno zakúpiť za 24 eur.

Pôvodne ste si mohli vybrať zo štyroch farebných dekorov – hnedej, béžovej, bielej a čiernej a meniť ich podľa zvolenej reprodukcie obrazu.Vďaka dvom novým farbám si viete tieto TV objednať už v šiestich farebných prevedeniach. Nové farby sú burgundská červená a ílovito béžová.

Za krásu sa samozrejme platí a pre momentálne obľúbený formát s veľkosťou 55 palcov bola koncová cena stanovená na 1399 eur. Celkovo sú k dispozícii tieto televízory v štyroch veľkostiach od 43“ cez 49“, 55“ až po 65 palcov.