Úvod Domáce reproduktory a soundbary Sonos Radio HD

Sonos Radio HD

59
Sonos

Ambiciózny projekt chce ponúknuť streamované rádio s najkvalitnejším zvukom

Nové rádio Sonos Radio HD bude fungovať vo vysokom rozlíšení a navyše bez reklám, stavajúc na popularite už existujúceho rádia Sonos. Exkluzívnejší obsah ponúkne priamo v aplikácii Sonos, navyše v bezstratovom zvuku s kvalitou CD. Sonos Radio HD ponúkne exkluzívne žánrové stanice, zvuky pre zaspávanie, relaxáciu ale aj podrobnejšie profily umelcov. Novinku si môžu zákazníci vyskúšať v Anglicku a Amerike a po bezplatnom jednomesačnom teste predplatiť online za 7,99 USD / 7,99 GBP mesačne.

Sonos

Hneďa na úvod odštartoval Sonos spoluprácu s asi najobľúbenejšou zabávačkou sveta – Dolly Parton. Spoločne predstavujú špeciálne Songteller Radio, originálnu hudobnú stanicu, ktorá sa bude neustále vyvíjať s hitmi Dolly, obľúbenými umelcami a špeciálnymi komentármi k piesňam a dôležitým momentom celej jej kariéry.

Hudba a zábava sa stali kulisou každodenného života. Zákazníci hudobných systémov značky Sonos deklarujú až 40% medziročný nárast v počte hodín počúvania, pričom 50% patrí práve rádiám. Ako doplnok k výberu z viac ako 100 streamovacích služieb dostupných pre reproduktory Sonos, Sonos Radio HD má v pláne rýchlo nadviazať na úspech rádia Sonos (od svojho uvedenia v apríli 2020 sa stal už štvrtou najpočúvanejšou službou).

Vďaka systému Sonos Radio HD vysielajú všetky pôvodné stanice Sonos Radio na oboch úrovniach zvuk bez straty v kvalite CD s vysokým rozlíšením (16-bit / 44,1 kHz FLAC). Počúvanie zvuku vo vysokom rozlíšení ponúkne ešte viac detailov tisíckam skladieb, ktoré sú ručne vyberané pre majiteľov produktov značky Sonos. Sonos Radio HD zostáva verné základným myšlienkám rádia, ponúka osviežujúcu a zároveň spoľahlivú kombináciu obľúbených skladieb, hlbokých vystrihov, generačných návratov a nikdy predtým nepočutých skladieb a rozhovorov na staniciach od renomovaných umelcov, odborných kurátorov a DJov.