Úvod Domáce reproduktory a soundbary Sonos Radio : Nová streamovacia služba ponúka 60-tisíc staníc zdarma. Musíte ale...

Sonos Radio : Nová streamovacia služba ponúka 60-tisíc staníc zdarma. Musíte ale mať Sonos reprák

86
Sonos Radio

Majitelia reproduktorov z dielní Sonosu získali k dispozícii exkluzívny obsah, ktorý je dostupný okamžite a zadarmo pomocou služby Sonos Radio

Spoločnosť Sonos pred pár dňami uviedla na trh novú službu – Sonos Radio. Ide o bezplatné rozhlasové vysielanie podporované reklamou, ktoré je k dispozícii výlučne zákazníkom vo viac ako 10 miliónoch domácností na celom svete. Nová služba predstavuje ponúka viac ako 60 000 staníc od viacerých dodávateľov spolu s pôvodným obsahom spoločnosti Sonos. Vyberané tímom kurátorov, DJov a umelcov, nové fronty stanice rádia Sonos ponúkajú rôzne žánre hudby zohľadňujúc vkus zákazníkov, inšpirované tak klasikou ako aj súčasnou produkciou.

Dnes je takmer polovica všetkých hodín počúvania Sonosu venovaná obľúbeným staniciam a DJom podľa výberu zákazníkov. V súčasnom svete streamovania sa rádio naďalej vyvíja, inšpiruje a dopĺňa hudobné služby a podcasty na požiadanie. Spája zároveň celosvetové publikum, ktoré túži objavovať a deliť sa o zážitok z počúvania.

Sonos Radio

Sonos Radio uľahčuje objavovanie svetových staníc integráciou viacerých služieb internetového rádia ako napríklad TuneIn,  iHeartRadio a ďalších. Zákazníci môžu počúvať hudbu, šport, správy a ďalšie informácie z miestnych staníc na základe poštového smerovacieho čísla a získať prístup ku ktorejkoľvek stanici na celom svete. Váš deň tak môžete stanicou NPR alebo si vychutnať obľúbené stanice z celého sveta ako SomaFM zo San Francisca alebo ByteFM z Nemecka.

Sonos Radio predstavuje originálne rozhlasové vysielanie spoločnosti Sonos a ponúka škálu hudby, ktorú starostlivo vyberajú jednotliví DJ a hosťujúci umelci. Hudobná stanica Sonos Sound System bez reklám je dokonalým predstaviteľom nových trendov. Toto rádio pritom vysiela z novovybudovaného štúdia vo vlajkovej predajni Sonos v New Yorku. Poslucháči si tak môžu užiť prúd novej, známej alebo znovuobjavenej hudby, príbehov zo zákulisia, ako aj rozhlasové hodiny hosťujúcich interpretov.

Rádio Sonos bolo navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytovalo zdroj nielen na objavovanie novej hudby, ale aj na ďalšie služby Sonos. Všetky služby Sonos Radio sú dostupné celosvetovo od 21. apríla tohto  roka pre všetkých majiteľov zariadení Sonos. Služba bude priebežne aktualizovaná a dopĺňaná o nové stanice.