Úvod Quanta SMART Audiofilská značka Sonos zlacňuje takmer celé svoje portfólio

Audiofilská značka Sonos zlacňuje takmer celé svoje portfólio

37

Sonos v súčasnosti ponúka zaujímavé zľavy od 50 do 150 eur na takmer všetky svoje produkty. Máte tak jedinečnú šancu si vybaviť domácnosťou naozaj slušnou audio-výbavou, ktorá vás bude ešte aj počúvať.

Zľava sa skutočne týka tak jednoduchých reproduktorov ako aj systémov pre domáce kino. Dobrým príkladom je Sonos One, reproduktor, na ktorý výrobca ponúka zľavu 50 eur. Zaujímavejšou však pôsobí zľava na systém pre viac izieb, kde Sonos ponúka zľavu až 100 eur.

Poteší aj zľava na Sonos Beam – cenovo dostupnejšia alternatíva k Playbaru, pričom získate hlasové ovládanie asistentov ako Alexa a Google a prístup k takmer akejkoľvek streamovacej službe súčasne s podporou pre AirPlay 2. Sonos Beam zreteľne vylepší zvuk tak vašej televízie ako aj hudobného systému.

Pokiaľ chcete viac, Sonos Beam dokážete jednoducho rozšíriť ďalšími modulmi. Slušnú nadstavbu domácich multimédií ponúka aj 5.1 Surround Set, ktorý ulahodí skutočne všetkým. Dobrou správou je, že pre spomínané zľavy nemusíte vyhľadávať žiadne špeciálne stránky či akcie, stačí navštíviť priamo stránku výrobcu.