Úvod Domáce reproduktory a soundbary Vynovené bluetooth reproduktory Sony Extra Bass sú maximálne odolné

Vynovené bluetooth reproduktory Sony Extra Bass sú maximálne odolné

149
Sony EXTRA BASS

Novinky Sony Extra Bass sľubujú neobmedzené počúvanie hudby vďaka vodotesnej, ​​prachotesnej a nárazu-vzdornej konštrukcií nových modelov SRS-XB43, SRS-XB33 a SRS-XB23

Spoločnosť Sony predstavila svoju modernizovanú zostavu bezdrôtových reproduktorov EXTRA BASS modelmi SRS-XB43, SRS-XB33 a SRS-XB23. Vďaka nadštandardnej kvalite zvuku, robustnosti a použiteľnosti patria k part reproduktorom s veľmi dobrým pomerom cena/hodnota.

Sony EXTRA BASS
Sony XB43

Novo-vyvinutá jednotka reproduktorov X-Balanced Speaker Unit dosahuje vysokú kvalitu zvuku v spojení s výraznými basmi pre bohatší, hlbší a obohacujúcejší zážitok z počúvania. Nový tvar zvukovej jednotky maximalizuje plochu membrány reproduktora, čím sa zlepšuje akustický tlak pre pútavejšie basy. Tiež znižuje výkyv vodiča pri súčasnom zachovaní rovnakého akustického tlaku, čo vedie k menšiemu skresleniu. Napríklad hladina akustického tlaku na XB33 sa zvýšila o cca. 30% a miera deformácie sa zníži o cca. 25% v porovnaní s predchádzajúcim modelom (SRS-XB32).

Sony EXTRA BASS
Sony XB43

Na rozdiel od kruhovej membrány v konvenčnej reproduktorovej jednotke je reproduktorová jednotka s vyvážením X (platí pre model XB43) vybavená takmer obdĺžnikovou membránou. Jej 2-pásmový reproduktorový systém kombinuje basový reproduktor pre nízke až stredné frekvencie s vyhradeným výškovým reproduktorom pre frekvencie vyššieho rozsahu. Výsledkom je silný zvuk, hlboké pútavé basy a výnimočná čistota hlasu.

Sony XB33
Sony XB33

Unikátna a novo-vyvinutá je aj membrána v modeloch XB33 a XB23. Jej nový dizajn maximalizuje membránu reproduktorov, čím sa vytvára väčší akustický tlak pri zachovaní kompaktnej veľkosť reproduktorov. Pevný a ľahký kužeľ MRC a prachový uzáver prispievajú ku kvalite zvuku. Rozloženie bočných pasívnych radiátorov bolo rovnako optimalizované vo všetkých troch modeloch tak, aby reprodukovalo čistý, hlboký zvuk.

Sony XB33
Sony XB33

Režim LIVE SOUND oživí vašu domácnosť 3-rozmerným zvukom ako keby ste boli na skutočnom koncertnom mieste. Nové modely spĺňajú IP67, takže môžete zobrať reproduktora na pláž, do lesa, jednoducho kamkoľvek. Reproduktory sú dokonca odolné voči slanej vode, takže zábava môže pokračovať aj na mori!

Sony XB23
Sony XB23

Reproduktory prešli rozsiahlym testom otrasov a vďaka najnovšej a robustnej konštrukcii odolnej voči otrasom dokážu odolať nevyhnutným nárazom, nárazom a šrámom, ktoré získavajú pri každodennom používaní. Náhodné nehody už nie sú problém. Aj keď ich necháte spadnúť, reproduktory budú naďalej fungovať. Pomocou bezplatnej sprievodnej aplikácie „Fiestable“ sa viete hrať s ich podsvietením. Môžete ich nechať blikať len tak, blikať v synchronizácii s rytmom hudby alebo zmenou hudby.

S novou funkciou Party Connect dokážete pripojiť až 100 kompatibilných bezdrôtových reproduktorov s technológiou BLUETOOTH pre lepšiu synchronizáciu hudby i osvetlenia.

Sony XB23
Sony XB23

Nová zostava reproduktorov je dodávaná vo viacerých farbách. Kompaktný, ľahký a ľahko prenášateľný, XB23 sa perfektne zmestí do vrecka batohu alebo do držiaka na kempingovú stoličku. Má tiež pohodlný popruh na zavesenie v stane alebo na strom počas víkendového výletu.

Sony XB43
Sony XB43

S výdržou batérie až 24 hodín môže večierok pokračovať celú noc. Okrem toho si k nabitému reproduktoru môžete pripojiť svoj smartfón a nabiť ho tiež.

Cena modelu SRS-XB43 jepribližne 230 EUR, k dispozícii bude až od augusta v čiernej i modrej farbe. Model SRS-XB33 bude stáť približne 150 EUR a bude k dispozícii od augusta 2020 v čiernej, modrej, červenej taupe. No a nakoniec, model SRS-XB23 bude v predaji za približne 120 EUR. Opäť bude k dispozícii už od tohto augusta 2020 v čiernej, modrej, červenej, zelenej taupe.