Úvod Fotoaparáty a kamery Sony predstavuje bezdrôtový grip navrhnutý pre vlogerov a youtuberov

Sony predstavuje bezdrôtový grip navrhnutý pre vlogerov a youtuberov

198

Špeciálny bezdrôtový grip s diaľkovým ovládaním a označením GP-VPT2BT bol vyvinutý najmä s ohľadom na potreby dnešných vlogerov a youtuberov.

Či sa venujete vlogom, fotografií alebo tvorbe videa, nové príslušenstvo z dielní Sony ponúka optimálnu stabilitu a komfort spojený s bezdrôtovou konektivitou a mastnoste, ako aj prachu- odolným vyhotovením. Taký je aj nový grip pre kamery a fotoaparáty. Do predaja príde už o mesiac.

Špeciálny grip s označením GP-VPT2BT bol vyvinutý s ohľadom na potreby dnešných tvorcov digitálneho obsahu, anjmä pre youtuberov a vlogerov.  Tých poteší plná kompatibilita s najnovšími digitálnymi kamerami využitím technológie Bluetooth.

Tá im umožní jednoducho zamieriť a snímať bez ohľadu na zavadzajúce káble či odhalené vstupy. Vďaka absolútnej slobode pri náklonoch si môžu majitelia veľmi jednoducho nájsť ten správny uhol záberu ako aj striedať režimy klasického záberu so zameraním na natáčanie seba samého.

Novinka si ľahko poradí s rôznymi zariadeniami bez ohľadu na ich veľkosť či váhu vďaka jednoduchému upevneniu. V prípade potreby je ju možné zmeniť aj na stabilnú trojnožku (tripod) rozšírením spodnej časti.

Čítajte viac: Insta360 GO – Najmenšia stabilizovaná kamera na svete váži necelých 20 gramov

Grip s označením GP-VPT2BT bude dostupná v Európe v priebehu februára a jej cena by sa mala pohybovať na hranici 200 eur.