Úvod Domáce reproduktory a soundbary Sony ponúka bezdrôtový reproduktor, zvyšujúci hlas televízora

Sony ponúka bezdrôtový reproduktor, zvyšujúci hlas televízora

51
Sony SRS-LSR200
Sony SRS-LSR200

Bezdrôtový a prenosný televízny reproduktor SRS-LSR200 je vhodným riešením aj pre tých, ktorí majú problém so sluchom alebo si svoje obľúbené relácie radi vychutnajú po zvukvej stránke na maximum.

S novinkou môžete prenášať zvuk televízora so sebou prakticky kdekoľvek v dome, pričom jediným limitom je vzdialenosť približne tridsať metrov. Prístroj zvyšuje hlasitosť a kvalitu zvuku televízora aj keď nesedíte priamo pred ním. Jeho tri integrované reproduktory poskytujú jasný, svieži a prirodzený zvuk. Inovatívna technológia Voice Zoom zároveň umocňuje zvukové frekvencie hovoreného dialógu.

Sony SRS-LSR200
Sony SRS-LSR200

Nový praktický reproduktor od spoločnosti Sony je prenosný a robustný zároveň. Má pohodlnú rukoväť na prenášanie po celom dome. Pre väčšie pohodlie má navyše integrované diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ľahkú zmenu kanálov a vstupov.

Model SRS-LSR200 spolupracuje s hlavnými značkami televízorov ako Sony, Hitachi, LG, Loewe, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp alebo Toshiba. SRS-LSR200 je tiež odolný proti kvapkám vody (IPX2), takže ak máte v pláne variť a sledovať svoju obľúbenú reláciu, nemusíte sa obávať poškodenia reproduktora.

Sony SRS-LSR200
Sony SRS-LSR200

SRS-LSR200 má vyhradený reproduktor špeciálne pre hlas. Je umiestnený medzi ľavým a pravým stereofónnym reproduktorom. Vysiela najmä zvukové frekvencie hlasu a potláča vplyv ľavého a pravého reproduktora, čo minimalizuje skreslenie a umožňuje reprodukciu ostrého a čistého hlasu.

Sony SRS-LSR200
Sony SRS-LSR200

Funkcia „Voice Zoom, respektíve Hlasové zosilnenie“ identifikuje zložky ľudského hlasu a zvýrazňuje ho. Okrem normálneho stereofónneho režimu prehrávania ponúka aj funkciu „Voice Zoom 1“, ktorá hlas ešte viac zvýrazní a „Voice Zoom 2“, ktorá zdôrazňuje vysoké frekvencie. Medzi režimami môžete ľahko prepínať pomocou špeciálneho tlačidla.

Sony SRS-LSR200
Vysielač

Reproduktor môžete pohodlne nabíjať jeho jednoduchým umiestnením na nabíjaciu základňu. 3-hodinové nabíjanie umožňuje nepretržité používanie reproduktora približne 13 hodín.

Reproduktorpríde na náš trh už v najbližších týždňoch, oficiálna cena ešte nie je známa, no mala by sa pohybovať mierne pod 200-eurovou hranicou.