Úvod Quanta BLACK Sony uvádza svoje nové „skutočne bezdrôtové“ slúchadlá

Sony uvádza svoje nové „skutočne bezdrôtové“ slúchadlá

273
bezdrôtové slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá Sony WF-SP800N a WX-XB700 sľubujú až 18 hodín výdrže, sú odolné voči vode, prachu a dajú sa umyť.

Spoločnosť Sony predstavila nové, podľa vlastných slov „skutočne bezdrôtové slúchadlá“ – WF-SP800N a WF-XB700. Ide o bezproblémové slúchadlá, ktoré majú udržať krok s aktívnym životným štýlom. Klasifikáciou IP55 znamená, že kvapky vody, pot ani prach nezastavia tieto vodeodolné slúchadlá alebo váš tréning. Po náročnom tréningu ich môžete dokonca aj umyť.

Sony WF-SP800N
Sony WF-SP800N

Mäkký polstrovaný oblúk a trojrozmerný zakrivený dizajn zaisťujú bezpečné a pohodlné nosenie. Či už utekáte na vlak alebo na bežiacom páse, Sony sľubuje, že tieto slúchadlá sa nebudú hýbať.

Nebudete obmedzení ani obmedzenou výdržou batérie. Kompaktné nabíjacie puzdro chráni nielen vaše WF-SP800N, ale dokáže ich na cestách aj dobiť. Plne nabité púzdro vám umožní vychutnať si až 18 hodín prehrávania hudby so zapnutým potlačením šumu alebo až 26 hodín bez. Ak sa ponáhľate, 10 minút rýchleho nabíjania vám poskytne až 60 minút prehrávania hudby. Vďaka Bluetooth čipu z modelu WF-1000XM3 spolu s optimalizovaným dizajnom antény slúchadlá sľubujú okrem výborného zvuku aj stabilné spojenie.

Sony WF-SP800N
Sony WF-SP800N

Model WF-SP800N je vybavený najnovšou technológiou na potlačenie hluku, ktorá blokuje rozptýlenie, ako sú zvuky ulice alebo zvuky. Bezplatná aplikácia Sony Headphones Connect vám umožní prispôsobiť svoj hudobný zážitok podľa želania. Funkcia ekvalizéra umožní prispôsobiť úroveň zvuku tak, aby vyhovovala vašej hudbe a činnostiam. S týmto modelom si navyše môžete vychutnať aj

360 Reality, pohlcujúci zvukový zážitok využívajúci technológiu priestorového zvuku. Potrebujete na to telefón s operačným systémom Android / iOS a samozrejme podporovanú streamovaciu službu.

Model WF-SP800N dostal funkciu Advanced Adaptive Sound Control, ktorá automaticky zistí, čo robíte a kde ste. Podľa toho následne upraví nastavenia zvuku tak, aby vyhovovalo vášmu prostrediu. Nastavenia si môžete ďalej upravovať vďaka aplikácii Sony Headphones Connect.

Sony WF-XB700
Sony WF-XB700

Technológia inteligentného ovládania vám umožňuje prehrávať, zastavovať alebo preskakovať hudbu a upravovať hlasitosť jednoduchým umiestnením prsta cez pravé slúchadlo. Jednoducho prerušte hudbu tak, aby ste počuli okolie pomocou položenia prstu na ľavé slúchadlo. Funkcia „rýchlej pozornosti“ zníži hlasitosť a prepustí okolité zvuky. Slúchadlá automaticky zistia, kedy si ich vytiahnete z uší. Po vybratí jedného z slúchadiel okamžite pozastavia prehrávanie a opäť spustia po opätovnom vložení do uší. Navyše, neustále máte k dispozícii služby Google Assistant alebo Amazon Alexa.

Sony WF-XB700
Sony WF-XB700

Sony však nedávno predstavila aj ďalší model – slúchadlá WF-XB700. Vďaka technológii EXTRA BASS vytvárajú tieto slúchadlá úderné, precízne basy, ktoré vylepšia každú skladbu a zachovajú čistotu hlasu pre úžasne bohatý zážitok z počúvania. Bezdrôtová technológia BLUETOOTH odstraňuje potrebu káblového pripojenia pre jednoduché použitie, zatiaľ čo štruktúra Ergonomic Tri-hold umožňuje veľmi pohodlné nosenie. Rovnako ako pri predchádzajúcej novinke, aj s modelom WF-XB700 máte až 18 hodín počúvania vďaka praktickému puzdru na nabíjanie. Ak ste v zhone, 10 minútové rýchle nabíjanie vám poskytne až 60 minút prehrávania hudby. Slúchadlá sa chvália štandardom IPX4, čo znamená ochranu pred kvapkami vody alebo potu.

Sony WF-XB700
Sony WF-XB700

Cena modelu WF-SP800N bude cena približne 180 EUR, do predaja sa dostanú od júla tohto roku v čiernej, bielej a modrej farbe. Cena modelu WF-XB700 je približne 150 EUR, k dispozícii sú už teraz v čiernej a modrej farbe.