Úvod Domáce reproduktory a soundbary Samsung aj u nás začal predávať špičkové soundbary triedy S

Samsung aj u nás začal predávať špičkové soundbary triedy S

180
soundbary

Nové soundbary S60T a S61T sú dokonca už aj v predaji. Oba ponúkajú dvojice reproduktorov s najmodernejšou technológiou akustického lúča. Vďaka nemu zákazníci získajú špičkový zvuk, ktorý doslova vyplní každý priestor.

Spoločnosť Samsung iba pred niekoľkými dňami odhalila svoje najnovšie soundbary pre domácich nadšencov hudby a videa, novú triedu S na poli soundbarov. K dispozícii sú dve verzie, S60T je čierna a S61T zase strieborná, resp. sivá. Oba zvukové panely sú harmonickým kompaktným zvukovým panelom typu všetko v jednom. Boli navrhnuté a vyladené spoločnosťou Samsung Audio Lab, ktorá použila látkový akustický materiál Kvadrat. Ide o súčasnú špičku v oblasti textilu.

soundbary

Obe novinky, modely S60T a S61T ponúkajú dvojice reproduktorov s najmodernejšiu technológiu akustického lúča. Vďaka nemu zákazníci získajú špičkový zvuk, ktorý doslova vyplní každý priestor. Vďaka technológii Adaptívny zvuk sú modely S60T a S61T vhodné pre všetky typy obsahu. Či už sledujete filmy alebo televízne programy, funkcia Adaptive Sound analyzuje zvuk v reálnom čase, aby tak automaticky zvýšila čistotu hlasu ak ide napríklad o tichú scénu s jemnými hlasmi.

Samsung Soundbar S61T

Modely S60T a S61T rozmaznávajú svojich majiteľov množstvom komplexných funkcií, ktoré sú však jednoducho dostupné. Dobrým príkladom je tzv. Music mode, ktorý vám umožní ku soundbaru spárovanému s televíziou jednoducho pripojiť akýkoľvek mobilný telefón a z neho následne prehrávať pomocou soundbaru hudbu s preferovaným nastavením.

Samsung Soundbar S61T

Ďalšie funkcie sú rovnako inteligentné a ľahko použiteľné, ako napríklad zabudovaná podpora  Amazon Alexa. Tá umožní jednoduché ovládanie soundbaru pomocou hlasových pokynov. Vďaka jednoduchým pokynom tak môžete prehrávať hudbu, zvyšovať hlasitosť, alebo kontrolovať počasie. Výhodou je aj bezdrôtové streamovanie hudby prostredníctvom Wi-Fi. Pomocou aplikácie SmartThings sa jednoducho pripojíte ku svojmu kontu na Spotify, Deezer alebo Tune In bez toho aby ste museli vybiť batériu svojho mobilného zariadenia.

Samsung Soundbar S60T

Ďalším prírastkom do série S je kompaktnejšia verzia S40T, ktorá sa na trh dostane počas júla. Tento zvukový panel sa môže rovnako pochváliť niekoľkými funkciami, ktoré maximalizujú zážitok používateľa a spríjemňujú svoje použitie – od možnosti bezdrôtového pripojenia až dvoch zariadení súčasne cez Bluetooth multi-connect až po neustále optimalizovanie každej scény s pomocou umelej inteligencie (AI) Smart Sound.

Cena oboch modelov sa pohybuje okolo hranice 350 eur, sú už dostupné aj na Slovensku.