Úvod Počítače Google Stadia je dostupná už aj na Slovensku

Google Stadia je dostupná už aj na Slovensku

102

Trvalo to iba rok aj pár dní, okrem Slovenska pribudlo ešte ďalších 7 krajín

Výhody ostali rovnaké, kvôli novým hrám si nemusíte kupovať nový hardvér.  Stadia pracuje s vecami, ktoré už vlastníte: notebooky, stolné počítače, kompatibilné telefóny a tablety a populárne herné ovládače. Stadia funguje okamžite, bez čakania na stiahnutie alebo aktualizáciu vašich hier.

Stadia pribudla dnes konečne v ôsmich nových krajinách Európy. Ak ste v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, na Slovensku alebo vo Švajčiarsku, stačí sa jednoducho zaregistrovať na stránke Stadia.com. Prístup vo všetkých týchto krajinách bude spustený v priebehu nasledujúcich 24 hodinách. Zoznam podporovaných krajín sa tak rozšíril na 22 krajín. Stačí vám iba účet v službe gmail a po registrácii si okamžite môžete okamžite zahrať hry ako Destiny 2 alebo Super Bomberman Online zadarmo.

Google Stadia j

Všetci noví používatelia hry Stadia môžu rovnako získať službu Stadia Pro na jeden mesiac. Ide o prémiovú predplatiteľskú službu, ktorá obsahuje množstvo bezplatných hier. Každý mesiac pribúdajú ďalšie nové bezplatné hry a po vypršaní skúšobného mesiaca môžete v členstve samozrejme pokračovať – tentokrát ale už za sumu 9,99 EUR mesačne.