Úvod Mobily Surface Duo – Microsoft spustil predobjednávky svojej novinky

Surface Duo – Microsoft spustil predobjednávky svojej novinky

119
Surface Duo
Microsoft Surface Duo

Predaje novinky Surface Duo, ktorá môže slúžiť ako telefón, štartujú 10. septembra. Zatiaľ však jej parametre budia skôr rozpaky, než nadšenie.

Dva displeje sú vždy viac, ako jeden. To je síce pravda, no ich existenciu je potrebné poriadne využiť. Podľa videa, ktoré dnes Microsoft zverejnil sa zdá, že to majú v novom Surface Duo celkom vyriešené.

Obe obrazovky spolupracujú a človek často vďaka nim ušetrí aj niekoľko krokov. Dve obrazovky spojené pevnými kĺbmi v nás vzbudzujú aj o trochu viac dôvery, ako ohýbateľné displeje. Presvedčte sa ale sami…

Microsoft Surface Duo
Microsoft Surface Duo

Na výber sú pri tomto modeli dve verzie s rôznymi úložiskami. Za 128 GB verziu si Microsoft pýta 1399 dolárov a za 256 GB si priplatíte rovnú stovku. Už pri objednávaní si môžete prikúpiť zvýhodnený Office365 alebo Surface Slim Pen za skromných 111 dolárov. Predpokladáme, že ceny v eurách budú prepočítané 1:1.

Čitajte viac: Samsung Galaxy Z Fold 2 5G: Keď revolúcia prejde evolúciou

Základné parametre však zatiaľ vyvolávajú skôr rozpaky, než nadšenie. Žiadne 5G, žiadne wi-fi 6, žiadna zadná kamera, predná 11 Mpix, bez stero reproduktorov, základná pamäť 128 GB, 256 GB za príplatok a pomerne vysoká cena: bližšie parametre si pozrite na tomto odkaze.

Microsoft Surface Duo
Microsoft Surface Duo