Úvod Mobily Telekom zákazníkom ponúka 1000 GB dát zadarmo

Telekom zákazníkom ponúka 1000 GB dát zadarmo

55
Telekom

Určite sa vám niekedy stalo, že predplatené dáta sa akosi stihli prečerpať ešte pred koncom fakturačného obdobia. Samozrejme vždy sa dajú dokúpiť ďalšie, no ak ste zákazníkom Telekomu, v marci sa s niečím takým trápiť nebudete. Telekom spúšťa na našom trhu doposiaľ nevídanú akciu, ktorá prinesie balíček Nekonečné dáta s porciou 1000 GB dát zadarmo.

Voľné balíčky dát od spoločnosti Telekom už poznáme z minulého roka, no ich veľkosť bola definovaná typom paušálu a ich objemy sa počítali v desiatkach gigabajtov. Podľa operátora je priemerná spotreba dátovo aktívneho zákazníka 2 GB, v marci bude limitom 500-násobne väčšia porcia.

Ak ste zákazník Telekomu, od 1. do 31. marca 2020 si stačí v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy a Bez záväzkov, si bude môcť aktivovať tento balík v marci jedenkrát. B2B zákazníci budú mať balíček aktivovaný automaticky.

Rovných 1000 GB dát bude dostupných pre všetkých zákazníkov bez ohľadu na to, či používajú Happy XS, alebo ÁNO XL Biznis. Vyčerpať ich na mobilnom zariadení nebude jednoduché, no smartfón môžete použiť ako hotspot, alebo sledovať kvantum streamovaných filmov vo vysokom rozlíšení, či počúvať hudbu v najvyššej kvalite. Pre mobilnú sieť operátora to bude určite slušná zaťažkávacia skúška, vy si však môžete užiť svoje smartfóny a tablety naplno.

Zdroj: TS Telekom