Úvod Quanta BLACK The Sero: Samsung začal predávať unikátny TV s otočnou obrazovkou

The Sero: Samsung začal predávať unikátny TV s otočnou obrazovkou

18
The Sero

The Sero nielen dokonale zrkadlí obsah smartfónu, ale  dokáže sa automaticky natočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy na základe toho, v akom formáte je prehrávané video.

Samsung The Sero (model QE43LS05T, 2020) má obrazovku QLED s technológiou Quantum Dot a k tomu rad inteligentných funkcií zameraných na prepojenie ďalších smart zariadení, napríklad na zrkadlenie obrazovky mobilu, tabletu alebo dokonca počítača na The SeroTV. Môžete využiť aj funkciu Easy Tap, takže stačí jedno poklepanie mobilom na rám televízora a ten začne automaticky zrkadliť jeho obsah. Vďaka aplikácii SmartThings pre Android aj iOS môžete tiež napríklad začať sledovanie filmu na smartfóne a následne pokračovať na televízore The Sero.

Vďaka režimu Ambient+ televízor umožňuje vytvoriť si atmosféru s personalizovanými informáciami,. Nechýba ani podpora Apple AirPlay 2 pre prehrávanie obsahu zo zariadenia s operačným systémom iOS. Popri tom ponúka aj herný režim v podobe Auto Game Mode (ALLM) a Game Motion Plus. Súčasťou Samsung Sero je podstavec, v ktorom je umiestnený adaptabilný audio systém s celkovým výkonom 60 W vo verzii 4.1, teda vrátane jedného basového reproduktora.

Otáčanie obrazovky QLED s automatickou adaptáciou na okolité svetelné podmienky vyzerá  takto:

To zabezpečí aplikácia v mobile, otočiť displej televízora ale môžete aj pomocou diaľkového ovládača. Televízor tak môže pracovať buď v režime na šírku alebo na výšku à la mobil. K podstavcu tiež môžete pripevniť samostatne predávané kolieska The Sero Wheel a ľahko tak presúvať televízor tam, kde ho potrebujete mať.

Model The Sero (Samsung QE43LS05T) sa u nás predáva s uhlopriečkou 43″ (109 cm) za  1 599 eur.