Úvod Quanta BLACK Sennheiser Momentum: Špičkové bezdrôtové slúchadlá, ktoré lokalizujete cez bluetooth

Sennheiser Momentum: Špičkové bezdrôtové slúchadlá, ktoré lokalizujete cez bluetooth

30

Zabudnite na káble, nová generácia vydrží až 17 hodín bez nabíjania

Nová séria sa volá Sennheiser Momntum Wireless a predstavuje najnovší prírastok do ikonickej rodiny slúchadiel ponúkajúcich špičkový zvuk, moderný vzhľad, najlepšie technológie a kúsok ručnej práce.

Ich konštrukcia zohľadňuje najmä skutočnosť, že sú určené pre celodenné nosenie a preto sú vybavené materiálmi ako ovčia koža, či veľmi mäkké výstelky ušníc ako aj hlavového mostu.

Automatické vypínanie a zapínanie, či funkcia inteligentnej pauzy sa starajú o to, aby ste nezameškali žiadnu dôležitú časť skladby. Slúchadlá sa zapnú okamžite po rozložení a zároveň zastavia reprodukciu hudby akonáhle si ich zložíte z hlavy. Keď si ich nasadíte naspäť, hudba pokračujte presne tam, kde predtým prestala.

Funkcia transparentného počúvania hudby umožňuje vkomfortný posluch s tým, že si budete stále uvedomovať svoje okolie. Naopak, aktívne rušenie hluku s tromi rôznymi režimami umožní úplne blokovanie vonkajšieho sveta.

Slúchadlá  Momentum Wireless reprodukujú hudbu v maximálnej štúdiovej kvalite, prípadné úpravy však umožňuje aplikácia Sennheiser Smart Control vďaka zabudovanému ekvalizéru.

Pre zábudlivých je pripravená funkcia Bluetooth tracker, ktorá umožní vyhľadať slúchadlá vďaka aplikácii Tile. Separátne tlačidlo zase umožňuje priamy prístup k hlasovým asistentom. S

lúchadlá sú k dispozícii už dnes v čiernej farbe, béžový variant pribudne v priebehu novembra. Cenovo sa  pohybujú na úrovni 400 eur.