Úvod Quanta WHITE Triflex HX1: Prvý tyčový akumulátorový vysávač od Miele

Triflex HX1: Prvý tyčový akumulátorový vysávač od Miele

403
Triflex HX1 sa u nás začne predávať v prvej polovici roku 2020.

Triflex HX1 má prémiové spracovanie, variabilnú základnú vysávaciu jednotku a prepracovaný systém filtrácie

Základ vysávača tvorí základná jednotka – PowerUnit (ručný vysávač), ktorá pozostáva z motora, nabíjateľnej batérie a zásobníka na prach. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov ho môžete pripevniť do rôznych častí tyče, a tým prekonfigurovať.

Napríklad ak ho umiestnite tesne pod rukoväť, bez problémov sa dostanete pod nábytok. Po odstránení hubice ho zasa môžete použiť na vysávanie stropu. Samostatná PowerUnit je ideálna na vysávanie drobných nečistôt, alebo na čistenie automobilu.

Tiflex – základný ručný vysávač (Power Unit).

Na jedno nabitie vysávač vydrží pracovať 60 minút, externá batéria túto dobu zvýši na dvojnásobok. Batériu je možné dobíjať na nástennej konzole, ktorá slúži ako stojan, alebo aj samostatne, oddelene od vysávača..

Využíva technológiu Vortex zaužívanú aj pri ostatných modeloch bezvreckových vysávačov Miele. Jeho 28 centimetrová podlahová hubica Multifloor XXL má elektricky poháňanú kefu (na niektorých modeloch aj s LED osvetlením). Automaticky rozpozná typ podlahy a podľa toho upraví výkon.

Triflex HX1 má prémiové spracovanie

Triflex má trojfázový filtračný systém. Hrubé nečistoty sa zhromažďujú v prachovom boxe, zatiaľ čo jemnejšie častice sú zachytávané filtrom na jemný prach. Počas vyprázdňovania sa mechanizmus Twist2open postará o to, aby sa obsah prachovej skrinky bez námahy vysunul. Integrovaný filter Hygiene Lifetime, ktorý čistí vypúšťaný vzduch, sa počas celého životného cyklu produktu nemusí vymieňať ani udržiavať.

Vysávače Triflex HX1 budú dostupné na Slovensku v troch prevedeniach a piatich farbách v prvej polovici roku 2020. Cena na našom trhu ešte nie je známa.