Úvod Ostatné Univerzálny rotačný čistič Dremel Versa je novým záchrancom domácností

Univerzálny rotačný čistič Dremel Versa je novým záchrancom domácností

24
Dremel Versa

Rotačná technológia, ktorú Dremel versa využíva, pomáha čistiť až šesťkrát rýchlejšie ako porovnateľné čistiace zariadenia na trhu

Po poslednom predstavení súpravy pre starostlivosť o pazúriky domácich zvierat prichádza spoločnosť Dremel prichádza s ďalším zaujímavým produktom  – volá sa Dremel Versa. Ten šetrí drahocenný čas aj pri komplikovaných čistiacich úkonoch v domácnosti

Ide o prvé čistiace zariadenie značky Dremel a pracuje skutočne veľmi rýchlo – rýchlosťou šesťkrát vyššou než porovnateľné prístroje na trhu. Vďaka 2 200 otáčkam za minútu zvládne akumulátorové náradie veľa náročných čistiacich úkonov v priebehu niekoľkých sekúnd a s konštantnou rýchlosťou. Versa urobí viac práce a používateľ nemusí vynakladať takú veľkú námahu. Stačí ľahko priložiť vysokorýchlostný čistič na povrch a ten všetko rýchlo a jednoducho vyčistí – bez drhnutia rukami.

Dremel Versa

Versa je napájaný energiou z lítium-iónového akumulátora s kapacitou 3,6 V s 2,0 Ah. Ak je akumulátor po náročnom čistení vybitý, zariadenie je pripravené na opätovné použitie veľmi rýchlo. Nabíja sa až o 40 percent rýchlejšie než porovnateľné akumulátorové čistiace zariadenia na trhu.

Kompaktný, ergonomický dizajn so zaoblenou rukoväťou a mäkkým úchytom vždy poskytuje používateľom plnú kontrolu nad zariadením a tiež umožňuje prístup do stiesnených priestorov. Vysokorýchlostný čistič má certifikát vodotesnosti IPX7, čo znamená, že môže byť spolu s čistiacimi prostriedkami použitý na suché aj mokré aplikácie. Pre ochranu proti striekajúcej vode môžete použiť ochranný nadstavec, ktorý vo vysunutej polohe zabezpečí minimálny postrek vody a v zasunutej umožní prácu v tesných priestoroch. Ochranu proti striekajúcej vode je možné jednoducho odstrániť pri práci na miestach, ktoré sú ťažko prístupné.

Aby bolo čistenie ešte príjemnejšie, Dremel Versa je vybavený pohodlným systémom suchého zipsu. Čistiace vankúšiky je preto možné vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd: Od čistenia varnej dosky cez čistenie kúpeľňových obkladov alebo priečok spŕch až po leštenie obuvi čistiacim prostriedkom na topánky. To všetko je možné pomocou niekoľkých jednoduchých krokov vďaka praktickému systému suchého zipsu od spoločnosti Dremel.

Univerzálne použitie

Vďaka trom rýchlo vymeniteľným čistiacim vankúšikom a rotačnej štetinovej kefe pokrýva Versa širokú škálu aplikácií. Používatelia ho môžu používať na mokré aj suché aplikácie, v interiéri alebo exteriéri – na citlivé povrchy alebo plochy, ktoré vyžadujú intenzívnejšie čistenie. Súprava príslušenstva začína bielym penovým vankúšikom, ktorý má najmenšiu abrazívnu silu. Je porovnateľný s mäkkou stranou bežnej kuchynskej špongie. Viacúčelový vankúšik je ideálny na čistenie pracovných dosiek alebo skla a leštenie obuvi. Modrý antiabrazívny vankúšik je možné prirovnať k drsnej strane kuchynskej špongie. Poskytuje väčšiu abrazívnu silu a je možné ho tiež použiť na povrchy, ktoré vyžadujú intenzívnejšie čistenie, pričom ale nesmie dôjsť k ich poškriabaniu. Vďaka tomu je ideálny na umývanie hrncov, panvíc a drezov, na odstraňovanie pripálených zvyškov potravín v rúre alebo na čistenie iných citlivých povrchov.

Kefa so štetinami ponúka väčšiu abrazívnu silu než antiabrazívny vankúšik a je vhodná na čistenie menej citlivých povrchov. Jednoducho odskrutkujte nosný tanier, naskrutkujte štetinovú kefu a pracujte v malých priestoroch, ktoré vyžadujú intenzívne čistenie – napríklad škáry v sprche, plechy na pečenie alebo úzke priestory v interiéri vozidla. Hnedý vankúšik pre silné znečistenie celé príslušenstvo dopĺňa. Má najvyššiu abrazívnu silu a je možné ho prirovnať k netkaným brúsnym materiálom. Používatelia ho môžu využiť pri práci na povrchoch, ktoré vyžadujú veľmi intenzívne čistenie, napríklad pri príprave kovu alebo na čistenie silne znečisteného roštu grilu. Môže byť dokonca použitý na odstránenie starých náterov alebo hrdze z povrchov. Dremel Versa je v predaji od tohto júla za cenu 74,99 eur.